Протягом доби рятувальники здійснили 9 виїздів на пожежі сухої трави (відео)

Коли в Україні від ворожих обстрілів гинуть люди, коли знищуються цілі міста і села, мешканці Львівщини випалюють сухостій. Про це повідомляє кореспондент “Золочів.нет” з посиланням на Головне управління ДСНС України у Львівській області.

“За минулу добу надзвичайники Львівщини ліквідували 9 пожеж сухої трави, вогонь знищив понад 6 000 кв.м сухостою. Зокрема займання сухостою були зафіксовані в Золочівському, Львівському, Самбірському, Червоноградському та Яворівському районах. До ліквідації займань сухостою було залучено 10 одиниць спецтехніки та 43 чоловік особового складу.У такий складний час, в умовах воєнного стану свідомо нищити Україну, свою землю спалюючи суху траву – це ЗЛОЧИН!
Крім того, підпал сухої трави карається законом у вигляді штрафу:
для громадян від 3 060 грн до 6 120 грн
для посадових осіб 15 300 грн до 21 420 грн”, – зазначають в ДСНС.

Життя в нас одне, давайте залишимо нашим дітям після себе квітучі поля, родючу землю та добру згадку про себе! Будьмо ЛЮДЬМИ!

Next Post

Зрізаємо дерева у важкодоступних місцях

Тел. 096 6950 969, 093 69 84 975 – Богдан.Виконуємо висотні роботи:▶ спилювання дерев, які загрожують нерухомості та життю (зокрема на цвинтарях, між будинками, біля ліній електропередач, у важкодоступних місцях);▶ зрізання та вивезення гілок;▶ формування крон та омолоджуючі обрізки;▶ зрізання омели, зняття воронячих гнізд;▶ чистка ділянок;▶ валка дерев та ін.Проводимо […]
Золочів.нет