Прощавай, початкова школо!

Щороку четвертокласники прощаються із початковою школою, дякують вчительці за працю та турботу. 28 травня 2015 року в Золочівській ЗОШ І – ІІІ ст. № 1 ім. Степана Тудора учні 4 «Б» класу відсвяткували свій випускний бал «Прощавай, початкова школо». З радісними посмішками на обличчі, у вишиванках випускники прибули на свято. Зустрічали їх батьки, вчителі, гості.
У вступній частині заходу було представлено спогади про дитинство та перші роки у школі під назвою “Як усе починалося….” Далі, випускники говорили теплі слова своїй першій вчительці, Марет Ользі Іванівні, яка була поруч з ними чотири роки. Висловили велику подяку, пошану і поклін за ревну працю, за велике учительське старання, за материнську любов до кожного.
Сумно було прощатися. А час йде і прощання, заглянуло в кожне дитяче серце. Та перша вчителька – залишиться першою на все життя.
Букварі і читанки,
Парти в два ряди.
Наша перша вчителька
В серці назавжди.
З великою любов’ю і шаною зверталися випускники до своїх батьків та рідних. Надзвичайно гарно та влучно були підібрані слова та пісні. Велику працю та творчість над музичним оформленням свята доклала Вецал Наталя Богданівна.
Зі словами привітання до учнів 4 «Б» класу звернулися заступник директора з виховної роботи Панькевич Ірина Володимирівна та заступник директора з навчально-виховної роботи Михайлишин Ганна Василівна. У своїх виступах висловили подяки батькам та першій вчительці за те, що виховали у дітях сумлінність, старанність, дисциплінованість, працелюбність і наполегливість.
Заключною частиною свята стало знайомство з новим класним керівником Гадгазі Тетяною Романівною, яка радо прийняла у свої материнські обійми дітей у п’ятий клас.
Старша школа з радістю зустріла нове поповнення.

Залишити відповідь