«Прощання з колядою» у Золочівській ЗОШ I-III ст. №3

30 січня 2015 року у Золочівській ЗОШ I-III ст. №3 відбулося свято «Прощання з колядою». Учні школи, батьки, вчителі радо завітали на це дійство.

Традиційно все розпочалося молитвою під керівництвом отця Йоакима, який поблагословив усіх Йорданською водою. Далі добірним зерном засівали сіячі, котрі побажали щастя, добра, здоров’я усім присутнім та миру рідній Україні. Головним учасником цього “прощання” став шкільний хор «Росинка», художнім керівником якого є Федорчук І.Є., та солістки Ірина Пітушевська, Юліанна Тодіраш. У їхньому виконанні прозвучали колядки та щедрівки, зокрема такі , як: « Добрий вечір тобі», « Ми з колядою», « Возвеселімся ». Гарно учні 5- А класу декламували віншування.

Завершився виступ багатоголоссям «Щедрика». У цій щедрівці співається про ластівку, яка прилетіла до господи провістити багатий рік для родини. Згідно з популярною, але неточною інтерпретацією, український оригінал спирається на стару слов’янську легенду про те, що кожен дзвін у світі прославляв Ісуса в ніч, коли він народився. Надзвичайна аура панувала у залі під час виконання щедрівки. Організатор цього дійства, Федорчук Ірина Євгенівна, наголосила, що коляда – це ключ, який з легкістю відмикає брами людських сердець. Робить усіх щирими,вдячними та веселими навіть у такий нелегкий час! Усі були в захопленні від чудового концерту та не жаліли своїх долонь для оплесків. Невдовзі настала тиша, але в повітрі ще панував дух Різдва, який згодом розвіється, аби завітати з повними силами уже в новому році, і знову нагадати про народження маленької дитини, котра врятує світ!

Соляр Ірина, учасниця хору «Росинка»


Залишити відповідь

Next Post

МОЛИТВА ПРО ЄДНІСТЬ ХРИСТИЯН у храмі Успіння Пресвятої Діви Марії

Спільна молитва про єдність християн і мир на Україні звершилась у вівторок 03.02. 2015 року в римо-католицькому храмі Успіння Пресвятої Діви Марії м. Золочів. Дійство проходило в рамах Екуменічного Тижня Молитви у світі. В супроводі  пастирів разом молилися миряни таких спільнот Церковних: Українська Автокефальна Православна Церква, Українська Греко-католицька Церква, Церква […]
Золочів.нет