Пропонуємо найкраще рішення обслуговування автомобіля

Із такою пропозицією до автомобілістів звертається багато компаній, які вийшли за рамки автомийки та заглибилися у сферу детейлінгу. Детейлінг центр – це не автомайстерня, яка здатна тільки відремонтувати машину. Центр надає цілий комплекс взаємопов’язаних процедур щодо відновлення екстер’єру та інтер’єру улюбленого автомобіля. Невипадково вжито слово «улюблений», адже такими послугами користуються саме ті водії, які люблять свою машину і намагаються завжди бачити її в ідеальному стані. Відсутність подряпин, блиск, лоск, гладкість, чистий салон – на такому автомобілі завжди приємно їздити.

Такі послуги коштують недешево, але хіба варто економити на тому, хто є найкращим другом справжнього чоловіка.  От тільки багато хто із них не знають кому можна без побоювання довірити свій автомобіль. Пропонуємо скористатись нашою підказкою, перейдіть ось за цим посиланням Contrast. Це в Києві, на Подолі… Продовжуючи тему детейлінгу, спробуємо детальніше розібратись у специфіці цієї діяльності.

Детейлінг як мистецтво

Автомобільна послуга – детейлінг прийшла до нас із Заходу, в дослівному перекладі це слово означає «докладно або ретельно». Доволі влучна назва найкращим чином передає основне призначення детейлінгу – ретельне обслуговування автомобіля. А це комплекс таких дій:

  • повна автомийка;
  • очищення двигуна та інших внутрішніх деталей;
  • хімчистка салону і багажника;
  • виправлення вм’ятин;
  • полірування кузова і фар;
  • нанесення захисних покриттів на кузов, корпус в цілому;
  • тонування скла.

Звичайно, можна іноді заїжджати на мийку або робити хімчистку салону, але це навряд чи допоможе зберегти її ідеальний стан. Якщо ви хочете бачити свою машину в зразковому вигляді, як ніби вона тільки зійшла з конвеєра, допоможуть вище перераховані детейлінг послуги.

Про головне детальніше

Мийка, підготовка, полірування кузова може займати кілька днів, адже майстер доводить стан екстер’єру до досконалості. При цьому використовуються досить дорогі інноваційні сонцезахисні металізовані атермальні плівки і високоякісні полірувальні матеріали іноземного виробництва – USA.

ASWF, ClearFX, SunTek. Вони зумовлюють збереження класного вигляду авто надовго. Салон машини піддається такій же ретельній обробці. Кожна дрібниця інтер’єру очищається, полірується до блиску, ніяких хімічних запахів після закінчення процедур не залишається.

До прикладу тонування відбувається без розбирання карт дверей, демонтування скла і ущільнювачів, що сприяє збереженню заводської гарантії від автомобільного дилера. Антигравійна захисна плівка наноситься навіть на скляний дах і люк.

Майстри із задоволенням працюють з ретроавтомобілями, не обходять стороною мотоцикли, готують автомобілі-експонати до різних тематичних виставок.

Зона бездоганного сервісу і комфорту

Часто такі центри стають зручною клієнтською зоною з безкоштовним WIFI, ароматною кавою і смачною їжею. До уваги клієнтів міні-магазини з рядом аксесуарів і засобів по догляду за автомобілем.

Центри надають послуги не тільки по індивідуальному замовленню, а і виконують замовлення бюджетних і комерційних організацій з власним автопарком на корпоративних умовах. Існують спеціальні умови для членів автомобільних співтовариств і автоклубів.

Підбиваючи підсумок, зазначимо, що бездоганний сервіс автодетейдінгу формують три складові: використання інноваційного технологічного обладнання, якісні матеріали і високий рівень майстрів. Часто такі фахівці сприймають свою роботу як справжнє мистецтво. Тому тільки у такі Центри потрібно звертатись.

Next Post

Продається однокімнатна квартира

Продається однокімнатна квартира у м.Золочів, по вул. Шашкевича, біля молодіжного парку. Площа квартири 14.1 кв.м. Є підвал і грядка. Детальна інформація за тел.: 0965151927. Поділіться цим у соцмережах:
Продається квартира