Промовідео: чим славиться Золочівщина

Щедра, древня й вічно юна Золочівщина гостинно запрошує Вас на свої терени.

Золочівський район утворений у грудні 1939 року. Відстань від Золочева до обласного центру залізницею – 77 км, шосейною дорогою – 70 км. Площа району – 1097 км. кв.

До району належать два міста – Золочів і Глиняни, смт. Поморяни та 107 сіл. Місцевих рад – 35. Населення району – 69 400 людей.

ГОРДІСТЬ ЗОЛОЧІВСЬКОЇ ЗЕМЛІ – Маркіян Шашкевич, символ українського відродження. Маркіян Шашкевич народився у с. Підлисся, де нині діє меморіальний музей його імені. Тут, у селі Підлисся, на Білій Горі, де встановлено пам’ятник-хрест до 100-річчя від дня народження поета, щорічно на Маркіянове свято в першу неділю серпня приходять люди із усіх куточків Галичини.

У селі Верхобуж бере початок річка Західний Буг, що із с. Верхобуж несе свої води теренами України, Білорусі та Польщі.

Золочівщина – це унікальна архітектура, що її творили найвидатніші зодчі Європи. Золочівщина – це музей-заповідник “Золочівський замок”, що увійшов до одного з найцікавіших туристичних маршрутів Галичини “Золота підкова України”. Культурна спадщина Золочівського району налічує 126 пам’яток. Значну кількість пам’яток архітектури району складають об’єкти сакральної архітектури: 56 церков.

Липа Богдана Хмельницького — найстаріша липа України. Росте у Золочівському районі, при трасі Сасів – Колтів.

Золочівщина – земля, яка творить свою історію, вирощує хліб і виховує дітей, плекає рідну мову і солов’їну пісню.

Золочівщина – це люди, які обороняли свій рідний край, зберегли державницькі традиції та високу громадянську активність.

Золочівщина – чарівний куточок України. Тут починається Українська Держава, але не закінчується українська земля.

Відео зроблено студією Квест за сприяння Золочівської районної ради для популяризації Золочівського району. Відео-кадри до промовідео знімалися протягом 2 років.

Залишити відповідь

Next Post

На Київщині обстріляли авто Аміни Окуєвої, вона загинула

На залізничному переїзді біля селища Глеваха Київської Області невідомі обстріляли з кущів автомобіль Аміни Окуєвої, вона загинула. Про це повідомив Антон Геращенко у Facebook, повідомляє Українська правда. “Адам Осмаєв отримав поранення, але буде жити. Я тільки що говорив з ним по телефону”, – написав Геращенко. На місці працюють слідчо-оперативні групи […]
Золочів.нет