Прокуратура звинувачує чиновників Львівської міської ради у підробці документів та “дерибані” землі

Прокуратурою області розпочато досудове розслідування, за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч.2 ст.364 КК України за фактом зловживання службовим становищем посадовими особами Львівської міської ради, що завдало тяжких наслідків. Про це “Золочів.нет” повідомили прес-службі прокуратури Львівської області.

“Зокрема, Львівською міською радою у лютому 2016 року земельну ділянку на вул. Б.-І. Антонича, вартістю понад 5,1 млн грн, протиправно виключено з переліку земель, призначених для продажу на аукціонах та надано у постійне користування ЛКП «Львівавтодор» для здійснення роздрібної торгівлі спільно з ТОВ “Сихівська народна торгівля”. В подальшому, ухвалою Львівської міської ради ЛКП «Львівавтодор» звільнено від сплати земельного податку за користування вищевказаною земельною ділянкою.
Таким чином, зазначена земельна ділянка не лише перейшла в користування ТОВ «Сихівська народна торгівля» безоплатно, поза конкурсом, але й дозволило останньому не сплачувати будь-яких платежів до бюджету (орендна плата чи земельний податок) за користування земельною ділянкою площею 0,5928 га.
Продовжуючи свої злочинні дії вже у січні 2017 року посадовці ТОВ “Сихівська народна торгівля” на підставі підроблених документів зареєстрували право власності на об’єкти нерухомості, загальною площею понад 1700 м2 , які ніби -то були збудовані у 2011 році.
Слід також зазначити, що на вказаній земельній ділянці заборонено будь-яке капітальне будівництво, дозволено лише розміщення торгових павільйонів без можливості оформлення права власності.
Відтак за вказаними фактами прокуратурою області розпочато досудове розслідування, за ознаками кримінальних правопорушень, передбачених ч.ч.1, 4 ст.358 КК України ( підроблення та використання завідомо підроблених офіційних документів).
На даний час прокуратурою Львівської області вирішується питання про вжиття заходів представницького характеру, спрямованих на поновлення порушених інтересів територіальної громади м. Львова.” – інформує прес-служба прокуратури Львівської області.

Залишити відповідь

Next Post

У Золочівській музичній школі відбувся I тур обласного конкурсу баяністів-акордеоністів

1 березня 2017 року відбувся І тур обласного огляду-конкурсу баяністів-акордеоністів в якому взяли участь п’ять виконавців, серед них: Сергієнко Роман (5 клас викладача Іванина Я. Ф.), Яремко Мирослав (6 клас викладача Руда Л.О.), Муц Зоряна ( 6 клас викладача Осташевська Г. П.), Волошин Олег ( 6 клас викладача Федицький Р. […]