Прокуратура Золочівщини домоглась покарання для екссільського голови

Як “Золочів.нет” повідомили у Прокуратурі Львівської області, Прокуратура Золочівщини домоглась покарання для екссільського голови, що зловживаючи своїм службовим становищем склав та видав завідомо фальшиве рішення Червоненської сесії сільської ради щодо виділення у приватну власність земельних ділянок загальною площею 6 га.

“Слідством встановлено, що колишній сільський голова однієї із рад Золочівського району, зловживаючи своїм службовим становищем склав та видав завідомо фальшиве рішення Червоненської сесії сільської ради щодо виділення у приватну власність 3 земельних ділянок загальною площею 6 га, вартістю більше 2 млн грн.

Як наслідок, ці території безпідставно вибули із комунальної власності громади.

Йому інкримінували ч.1 ст.366 (зловживання службовим становищем), ч.2 ст.364 КК України (службове підроблення).
За результатами судового розгляду, Перемишлянський районний суд Львівської області ще у січні 2017 року визнав чиновника винним, проте, це рішення сторона захисту оскаржила в апеляційному порядку.

Однак, за принципової позиції Золочівської місцевої прокуратури, ухвалою Львівський Апеляційний Суд від 04.02.2020, зловмиснику призначено остаточне покарання у вигляді 5 років ув’язнення з трирічним позбавленням права обіймати посади, пов’язані з виконанням організаційно-розпорядчих та адміністративно-господарських обов’язків в органах державної влади, органах місцевого самоврядування, на державних чи комунальних підприємствах.
Крім цього, чоловіку доведеться сплатити 17 тис грн штрафу, – йдеться у повідомленні пресслужби Прокуратури Львівської області.

Також у прокуратурі зазначають, що на даний час рішення суду вступило у законну силу.

Next Post

Відбудуться збори ГО "Спілка пасічників Золочівщини"

У неділю, 1 березня, в сесійному залі міської ради відбудуться збори громадської організації “Спілка пасічників Золочівщини”. Запрошуємо всіх пасічників району та землекористувачів земельних ділянок. Початок зборів о 14 год. ГО “Спілка пасічників Золочівщини” Поділіться цим у соцмережах: