Пройшли змагання з гирьового спорту

gyraУ Золочеві такий вид спорту, як гирьовий спорт не набув широкої популярності. Та і змагання, які б відбулися у нашому районі з цього виду спорту важко і пригадати. Але у Золочівському професійному ліцеї цей вид спорту на чолі з молодим фахівцем Андрієм Варламом, малими «кроками», але все ж таки розвивається.

У Золочівському професійному ліцеї 18 листопада відбулися змагання з гирьового спорту присвячені українському борцеві і силачу Івану Піддубному, які були спрямовані на популяризацію цього виду спорту.

Змагання проходили по трьом ваговим категоріям – до 60 кг, до 70 кг, і до 80 кг., гирею вагою 16 кг.
У ваговій категорії до 60 кг перемогу здобув Болюбаш Олег група №17 з сумарним результатом 60 разів.
У ваговій категорії до 70 кг перемогу святкував з результатом 130 разів учень групи № 101 Покотиров Юрій, який випередив свого опонента Шатського Михайла гр. № 205, який посів друге місце з результатом 94 піднімання.
І в категорії до 80 кг перемогу святкував фаворит змагань учень третього курсу групи №36 Башко Мар’ян з результатом 141 піднімання гирі вагою 16 кг.

Керівник фізичного виховання
Володимир Зозуля


Залишити відповідь

Next Post

Школорадісна «Ніч у Львові»

У ніч на 15 листопада, учні 8-9 класів « Школи радості», за підтримки батьківського комітету та доброї організації учителів, здійснили неймовірну подорож до міста Лева. Надихаючись вечірньою атмосферою цього феєричного міста, учні та учителі відвідали декілька атракцій, що залишили по собі незабутні враження. Розпочали екскурсію найстарішими церквами Львова, збагатили свої […]