Пройшли Європейські Дні Добросусідства 2011 «Кордон 480»

3 – 4 вересня за підтримки Львівської обласної ради у Нижанковичах (Старосамбірський район Львівської області, Україна) та Мальховіце (Підкарпатське воєводство, Перемишльський повіт, Республіка Польща) пройшли Європейські Дні Добросусідства “Кордон – 480”.

Перед урочистим відкриттям Днів Добросусідства у Перемишлі відбувся Форум транскордонної співпраці. Далі усі заходи пройшли на українсько-польському кордоні. Уперше сцену було встановлено на кордоні. Почалося свято Екуменічною молитвою. Після цього прозвучали офіційні привітання учасникам свята.
Потім на учасників свята чекала цікава та різноманітна програма.

Організаторами свята виступили Львівська обласна рада, Львівська обласна державна адміністрація, Старосамбірська районна рада та Старосамбірська районна державна адміністрація, Нижанковицька селищна рада, АОМС “Єврорегіон Карпати – Україна”, ГО “Галицькі фестини”, Уряд Маршалківський Підкарпатського воєводства, місто Перемишль, Фундація Духовної Культури Пограниччя.

Нагадаємо, що реалізація заходів в рамках Європейських Днів Добросусідства покликана нівелювати всілякі бар’єри та змінювати спосіб життя людей по обидві сторони східного кордону, а також має закликати політиків, засоби масової інформації з обох сторін кордону до дискусії на тему добросусідських стосунків в прикордонному регіоні.

Залишити відповідь

Next Post

Про святкування храмового празника у церкві св. Софії

Тепла золото-сонячна погода додавала святковості усім, хто прийшов на вулицю Бродівську  аби помолитися у одній з найкращих церков Золочева і всієї Західної України – храмі святої Софії. Розділити радість храмового празника прийшли духовенство, вірні храму, гості міста Золочева та  представники місцевої влади, в особі голови районної ради Володимира Недзельського і […]