Пройшла підготовка до польового виходу військовослужбовців Навчального центру

 Сьогодні 25 липня військовослужбовці молодших командирів для підрозділів з конвоювання, екстрадиції та охорони підсудних та 7 навчального батальйону з підготовки молодших спеціалістів служби собак завершили підготовку до польового виходу і висунулись до місця його проведення – на стрільбище Навчального центру, що в селі Сасів Золочівського району Львівської області.

На польовому виході впродовж більше ніж двох тижнів буде організовано повноцінний навчальний процес, який забезпечить якісну підготовку військовослужбовців. Також буде здійснюватись забезпечення культурного та духовного розвитку військовослужбовців та здійснення заходів щодо їх фізичної загартованості.

 Старший лейтенант Дмитро Жмовка

Фото автора

Залишити відповідь

Next Post

Студія Звукозапису Віктора Гембари

Славиться Золочівщина студією звукозапису Віктора Гембари. Тут записують пісні не тільки зірки Золочівщини, Львівщини, тут пишуть нові альбоми народні артисти. Майстер звукозапису Віктор Гембара співпрацює з поетом піснярем Теодором Кукурузою поетом-композитором Михайлом Кушнірем, Львівським музично-мистецьким центром “Ватра” та багатьма іншими митцями. А ще Віктор Гембара прекрасний співак. Поділіться цим у […]