Проєкт “Healthy Schools” у Ремезівцівському НВК

Проєкт “Healthy Schools”- це соціальна програма, спрямована на популяризацію ментального здоров’я школярів. Ремезівцівський НВК долучився до Хеппі челенджу #Healthy Schools: заради здорових і радісних школярів, який триватиме з 22.02 по 01.04.2021 року.

Протягом чотирьох тижнів ми будемо отримувати цікаві завдання та весело і активно їх виконувати! Тема першого тижня “Школа дружби”.

Розпочали тиждень з опитування учнів щодо ментального здоров’я. А також провели веселі музично- танцювальні перерви. Усмішка вчителя, зустріч з однокласниками, дружні обійми – запорука хорошого настрою, позитивного налаштування на навчальний процес. Саме таку атмосферу довіри, доброти, підтримки та дружніх стосунків створюють ранкові зустрічі у нашій школі.

Ментальне здоров`я вчителів теж важливе. Для вчителів нашого НВК керівником гуртка художньо-естетичного напряму проведено також активність з елементами арт-терапії «Весняна квітка – Гіацинт».

У дитячому садочку “Сонечко” Ремезівцівського НВК, було проведено “МАЙСТЕР ШЕФ” між командами дівчаток та хлопців. Діти із задоволенням виготовляли смайлики (smiley).

Актив учнівського врядування створив соціальну рекламу на тему протидії булінгу.

До челенджу приєдналися батьки, які взяли учать в активності «Сімейний відпочинок».

Учні, вчителі, працівники та батьки НВК, мешканці громади доєдналися до тижня “Школа дружби” і виконуючи активності протягом тижня вкотре довели, що найважливіше у колективних взаєминах – допомога, порада, підтримка товаришів. Дружні стосунки в школі – запорука ментального здоров’я та гарного настрою.

Посилання на активності протягом тижня https://www.facebook.com/remezivci.nvk/
Посилання на соціальну рекламу від учнівського врядування https://youtu.be/jFoek0utHLs
Посилання на Healthy Schools: https://www.facebook.com/groups/hs.ukr

Олександра Смерека

Next Post

Весняні знижки в АРС!

Понад 1000 акційних товарів! 💠 Плитка 🛁 Сантехніка 🟫 Ламінат 🚧 Будматеріали 🛠 Інструменти ☸ Декор Акція місяця* ▶ bit.ly/3sOUjqH Всі акції ▶ bit.ly/39QBB9K 📍 БУДІВЕЛЬНИЙ СУПЕРМАРКЕТ АРС:м. Золочів, вул. Вокзальна, 28 📲 (067) 351-40-50 *Акція діє з 27.02.2021р. до 31.03.2021. Деталі – у продавців. Поділіться цим у соцмережах:
АРС