Золочівський професійний ліцей став одним із переможців конкурсу «Посилка успіху 2017»

У 2017 р. «Фонд Кличка» проводив конкурс: «Посилка успіху». Щоб отримати «Посилку успіху» потрібно було зняти 3-хвилинне відео на будь-який пристрій (телефон, фотоапарат), яке показувало б тренування секції команди дітей або підлітків.
Ролик необхідно було завантажити у YouTube. Після зареєструвати свою заявку в системі https//my.klitschkofountation.org/login. Конкурс передбачав надання нового спортивного інвентаря для 50 шкіл та секцій.
До конкурсу могли долучитися тренери, школярі та їхні батьки. Золочівський професійний ліцей вирішив не бути осторонь такої акції і з ініціативи керівника фізвиховання В.Зозулі та директора І.Смолин, ЗПЛ прийняв участь у цьому конкурсі.
Знявши відео тренування з футболу викладача Михайла Зозулі.
І за результатами, які опублікували на сайті «Фонд Кличка» 27 лютого 2017 р. Золочівський професійний ліцей став одним із переможців конкурсу «Посилка успіху 2017» з більше, ніж тисячі учасників.
І 16 березня наш навчальний заклад отримав омріяну винагороду – спортивний інвентар для занять спортом і фізичною культурою.
А саме м’ячі, скакалки, свистки, секундоміри, маніжки і тд. Золочівський професійний ліцей щиро дякує «Фонду Кличка» за отриману «Посилка успіху» і бажає їм всього найкращого.

Керівник фізвиховання В.Зозуля.

Залишити відповідь

Next Post

У Золочівському районі виявили львівське сміття

Вкотре у Золочівському районі виявили львівське сміття. Зокрема, цього разу побутові відходи знайшли на території Струтинської сільської ради. Про те, що сміття львівського походження свідчать знайдені тут накладні та квитанції із львівськими адресами. Нагадаємо, після трагедії на Грибовицькому сміттєзвалищі львівське сміття неодноразово фіксували не лише на території нашого району, але […]