Професійна відео та фото зйомка будь-якої події Вашого життя

Радий вітати Вас на моїй сторінці, присвяченій улюбленій справі!
Я знаю, що Ви з нетерпінням та великою відповідальністю готуєтесь до незабутнього дня в історії вашої сім’ї, чи то пропозиція руки та серця, найбажаніше яскраве весілля або ж щасливі дні в очікуванні малюка. Ви бажаєте закарбувати на знімках чи відео найкращі моменти.
Адже все наше життя – послідовність кадрів, які змінюються та відбиваються в наших спогадах. Одні кадри з часом «тьмяніють», а інші «стираються» з пам’яті назавжди! І як хочеться знову пережити минулі моменти свого життя, згадати себе, своїх дітей, близьких та друзів в молодості. Тоді дістається фотоальбом або сімейний відеофільм, проглядається його і відбувається занурення у власні спогади … Хочеться поділитися своїми переживаннями з рідними, друзями, колегами по роботі! І чим якісніший у Вас фото та відеоматеріал, тим більшій кількості людей його хочеться показати: адже кожен перегляд або показ – це Ваша пам’ять, Ваші емоції, Ваші відчуття, це Ви! І Ви справді вірно обрали стежину в Інтернеті, яка привела на мій сайт. Де команда професіоналів Студія “Джокер” проведе професійну відео та фото зйомку будь-якої події Вашого життя: весілля, вінчання, ювілей, День народження, корпоративний захід, ранок в дитячому садочку або випускний у школі чи вузі.

Де б Ви не перебували ми завжди зможемо провести професійну фото та відео зйомку, враховуючи Ваші побажання, смаки і вподобання!
Багаторічний досвід та постійний творчий пошук у поєднанні з сучасним технічним обладнанням є гарантією якості нашої роботи.
Наше завдання – створення досконалого відео та фото. Гарантуємо Вам цікаві та креативні, емоційні та неповторні кадри!
А також пропонуємо додаткові послуги:
– Випускні альбоми (садочок, школа, вищі навчальні заклади).

– Важкий дим на перший весільний танець.

– Холодні фонтани.
– Фотозони на будь яке свято.
– Оформлення повітряними та гелевими кульками.
Отож до зустрічі на Вашому святі !!!
Контакти:
Тел.: 097-700-47-17 – Жовтанецький Андрій.
facebook.com
instagram.com

Залишити відповідь

Next Post

Вантажні перевезення

Надаються послуги по вантажних перевезеннях. За детальною інформацією звертаєтеся по тел.: +380984225345. Поділіться цим у соцмережах: