Продовжується реставрація старовинного органу у Золочеві

organНа даний час проводиться другий етап реставраційних робіт старовинного органу з XVIII століття у римо-католицькому костелі Успіння Пресвятої діви Марії, що у Золочеві.

Цей орган є пам’яткою мистецтва міжнародного значення. У зв’язку з тим, вже відгукнулись декілька органістів віртуозів з України в справі подальшого життя, ролі і функції відновленого золочівського органу. Про це “Золочів.нет” повідомив отець  Михайло, настоятель Римсько-Католицької Парафії Успіння ПДМ м. Золочів.
Слід відмітити,  одним із реставраторів є Сергій Слижук – це органіст, композитор, вокаліст та поет. Він  відомий артист в Україні та за її межами та один з небагатьох митців, які розвивають органну музику в Україні, особливо на Прикарпатті.
Про дитинство, юність, зрілість і, звичайно, про мистецтво Сергія Слижука цей відео репортаж  „Мистецькій палітрі”.
Маємо надію, що шановний пан Сергій Слижук з Івано-Франківщини, після реставрації  золочівського органу, не раз приємно здивує і одухотворить гостей і нас мешканців міста Золочів.


Відео: RAITVNET


Залишити відповідь

Next Post

Із Золочева на Київ їдуть люди

Як повідомляють “Золочів.нет” у Штабі національного спротиву, із Золочева на Київ сьогодні відправляється автобус. Представники штабу просять бажаючих їхати на Київ зголоситися за тел.4-21-30  або безпосередньо звернутися у Золочівський Штаб національного спротиву, який знаходиться по вул. Шашкевича, 8.    Поділіться цим у соцмережах: