В Золочівському районі продовжується експрес-тестування на коронавірус

Як “Золочів.нет” повідомляли раніше, від початку квітня у Золочівському районі розпочали масове тестування на коронавірус. На даний час тестування продовжується, 10 квітня тестування роблять для медичних працівників.

“В Золочівському районі продовжується експрес-тестування на коронавірусну інфекцію. Станом на 10 квітня в Золочівській центральній районній лікарні тести проходять: медичні працівники, адміністрація та водії. Наразі усі результати негативні“, – повідомляють у Золочівській ЦРЛ.

За даними Золочівської РДА, із Золочівського району станом на ранок 10 квітня 2020 року, нових поступлень громадян з підозрою на захворювання COVID-19, не надходило.

Next Post

На Бродівщині проведено 240 експрес-тестів на виявлення COVID-19

Тестування мобільними бригадами проводять у Бродівському районі. Про це інформує Бродівська районна державна адміністрація. “Починаючи з 4 квітня по 10 квітня 2020 року мобільними бригадами Бродівської центральної районної лікарні загалом проведено 240 експрес-тестів на виявлення COVID-19 . В тому числі сьогодні, 10 квітня 2020 року мобільними бригадами проведено 52 експрес-тести […]