Продовжено загальний термін камеральних перевірок

Буськe управління ГУ ДПС у Львівській області інформує, що Законом України від 30.03.2020 №540-ІХ тимчасово продовжено термін проведення камеральних перевірок податкових декларацій, крім податкових декларацій з податку на додану вартість.

Камеральні перевірки податкових декларацій за звітні (податкові) періоди березень – травень 2020 року або уточнюючих розрахунків (крім уточнюючих розрахунків з ПДВ), поданих платниками податків протягом березня – травня 2020 року, можуть бути проведені протягом 60 календарних днів, що настають за останнім днем граничного строку їх подання, а якщо такі документи були надані пізніше, – за днем їх фактичного подання.

Враховуючи зазначене, камеральна перевірка по податковій декларації за березень 2020 року, граничний термін подання якої припадає на 20 квітня 2020 року, і яка для прикладу подана:
– 17 квітня 2020 року (із дотриманням терміну подання) – може бути проведена до 19 червня включно;
– 23 квітня 2020 року (із порушенням терміну подання) – може бути проведена до 22 червня включно.
Аналогічно, якщо уточнюючий розрахунок до податкової декларації подано 10 квітня 2020 року, то камеральна перевірка такого уточнюючого розрахунку може бути проведена до 9 червня включно.

Терміни проведення камеральної перевірки податкових декларацій та уточнюючих розрахунків з податку на додану вартість не змінюються.

Також незмінними залишились терміни проведення камеральних перевірок з інших питань, які проводяться з урахуванням строків давності, визначених статтею 102 Податкового кодексу України.

Cектор забезпечення роботи
Буського управління ГУ ДПС у Львівській області

Next Post

В УКРАЇНІ ПОДОВЖИЛИ КАРАНТИН

Уряд продовжує карантин до 11 травня. Про це повідомив прем’єр-міністр України Денис Шмигаль у Фейсбук. Дослівно у повідомленні прем’єра: “При ухваленні рішення ми спиралися на моделювання аналітиків НАН України та дані МОЗ, які свідчать, що пік захворюваності може настати на початку травня. Водночас у нас є чіткий план виходу з […]