Продаж квартир у Львові: особливості місцевого ринку нерухомості

Які наразі ціни на житло у Львові, чи є вигідні пропозиції від забудовників та яка інвестиційна привабливість Західного регіону нашої країни — дізнаємося далі. 

Більше про ринок нерухомості Львову

Так склалося, що на Захід країни переїхали сотні тисяч українців, великі та середні бізнеси, корпорації. За останні два роки нерухомість значно виросла в ціні, а продаж квартир у Львові ведеться за рекордними в Україні цінами. Якщо на початку 2022 року квадратний метр у новеньких житлових комплексах вартував у середньому 26 

000 грн, то вже в березні 2024-го ціна перетнула 50 000 грн. Приріст ціни майже вдвічі.

Аналіз ринку нерухомості показав, що Львів посів третє місце за кількістю об’єктів, що будуються (попереду тільки Київ та його передмістя). А також друге місце як регіон, у якому сконцентровано більш ніж половина від усіх ЖК, де продається житло.

За обсягами продажів квартир картина в Україні виглядає так:

  • у столиці та Київській області — 28%;
  • у Львівській області — 16%;
  • в Одеській області — 9%.

Також ці цифри ще раз підтверджують інвестиційну привабливість Львова. Забудовники досліджують попит, зважують ризики та все одно вкладають мільярди гривень у будівництво.

Так, наприклад, у грудні 2023-го в Україні стартувало будівництво 275 об’єктів, 79 з яких прийшлося саме на Львів та область. І це беззаперечне перше місце. Навіть у Київській області, другому місці рейтингу, їх стартувало всього 43, а на Тернопільщині, що посіла третє місце, — 29.

Чому Львів та область приваблюють інвесторів?

Особливість львівського житлового будівництва — локальність та зосередженість саме на місцевому ринку та споживачеві. Цей регіон перспективний у контексті інвестицій у житло від початку війни, адже сюди вимушено перемістилося багато фахівців, бізнесів, тому ціни продовжують зростати.

Львів та область стали основними гуманітарними та бізнесовими хабами країни. Звідси й додаткова вартість квадратних метрів, і нові можливості для забудовників та інвесторів.

Next Post

Концерт Муніципального хору “БОЯН” з Бродів на підтримку ЗСУ (відео)

Благодійні концерти Муніципального хору “БОЯН” з Бродів на підтримку ЗСУ. 30 червня відбулися благодійні концерти Муніципального хору “БОЯН” з Бродів у храмі Св. Миколая села Зарваниця та у храмі Положення чесної ризи Пресвятої Богородиці у Влахерні села Плугів. Як розповів керівник хору Ярослав Линів, під час концертів лунали патріотичні українські […]