Прочани пішли на прощу до Унева (відео)

27 серпня 2019 року у селі Словіта, Золочівського району, відбулася зупинка пішої прощі до Свято-Успенської Унівської Лаври.

Тут, біля Свято-Воздвиженського монастиря сестер Василіянок у селі Словіта, прочани мали спільну молитву: відбулася Архієрейська Літургія, яку очолив Владика Володимир Груца. Молилися біля Сасівсько-Словітської Богородиці.

“Проща триває вже більше 20-ти років, це є до нашого славного місця, до Унева. Одним з таких початківців цієї прощі, чи співзасновником був о. Юстин Бойко…”, – зазначив Владика Володимир Груца.

Після молитви прочани мали сніданок та вирушили у подальшу дорогу до Унева. Прочани у коментарі “Золочів.нет” розповіли про свої намірення у цій прощі та поділилися враженнями.

Детальніше дивіться у відео.

Next Post

Світлої пам'яті Манчук Любові Богданівни

26 серпня не стало Манчук Любові Богданівни, 1980 року народження. Минуть роки, спливуть тумани, На землю знов зійде зоря, Та не загоїть тої рани, Що Ваша смерть нам принесла… Співчуття рідним та близьким. Панахида відбудеться 27.08.2019 р., о 20 год. Чин похорону відбудеться 28.08.2019р., о 14год. Поділіться цим у соцмережах: