Проблеми села Стадня: діти не в школі, бо не їде школярик і не лише

Сьогодні ми побували у селі Стадня, що на Золочівщині. Виявляється, що діти вже другий тиждень не в школі, бо не їде школярик. Справа у тому, що автобус старенький. Люди кажуть, що немає водія, бо жоден водій не погоджується їздити на такому старому автобусі – боїться, бо везе ж дітей.

Окрім цієї проблеми, виплили й інші. Жителі села скаржаться, що є взагалі проблема із пасажирськими перевезеннями. Рейсового автобуса в село нема, як їздив школярик, то вони добиралися на школярику, а тепер і цей не їде.

Також скаржаться на занедбаний медпункт, відсутність дитячого майданчика. І ще й на те, що у школі збирають кошти на миючі засоби …

Ми зверталися за коментарем до директора школи, Савчук Андрій Юрійович сказав, що він сьогодні зайнятий і запевнив, що завтра перетелефонує. Чекаємо дзвінка. Також, готуємо запит у відділ освіти Золочівської РДА, у які терміни буде вирішено проблему із довезенням дітей.

Детальніше про все дивіться у відео.

Залишити відповідь

Next Post

Вільний мікрофон: у Золочівському районі директор школи вдарив підлеглого?

До Вільного мікрофону звернулася вчитель початкових класів Скварявської ЗОШ І-ІІІ ст. Наталія Миронівна Бабій, яка розповіла, що директор їхньої школи наніс тілесні ушкодження завгоспу, її батькові – Шурготу Мирону Ярославовичу. Нам надали звернення вчителів, батьків, учнів Скварявської школи до керівника відділу освіти Золочівської РДА. Очікуємо на коментар від відділу освіти […]