Про звільнення від оподаткування пенсій інвалідів війни та деяких інших категорій осіб

1 вересня 2015 року набрав чинності Закон України «Про внесення змін до статті 164 Податкового кодексу України щодо оподаткування пенсій інвалідів війни та деяких інших категорій осіб».
Відповідно до зазначеного Закону з 01.09.2015 року розмір пенсії осіб, які належать до учасників бойових дій у період Другої світової війни, інвалідів війни та осіб, на яких поширюється чинність статті 10 Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», не включається до загального місячного оподаткованого доходу платника податку.
Таким чином, з 01.09.2015 року з пенсій зазначених осіб не справлятиметься податок на доходи фізичних осіб та військовий збір.

Заступник начальника управління Н.Гаврачинська

Залишити відповідь

Next Post

У Золочівській РДА повідомили чи буде навчання по суботах (відео)

Золочівська РДА та районна рада відреагували на звернення батьків щодо навчання по суботах. Зокрема заступник голови РДА Андрій Кукуруза підписав розпорядження від 09.09.2015 року №305 “Про скасування пунктів 2, 3, 4 наказу начальника відділу освіти райдержадміністрації від 27 серпня 2015 року № 219″, тобто про відміну навчання по суботах. В.о. […]