Про Золочівський районний центр соціальної реабілітації дітей-інвалідів (відео)

У Золочівському районі в с. Білий Камінь в даний час функціонує «Золочівський районний центр соціальної реабілітації дітей-інвалідів», директором якого є Гураль Богдан Орестович. Метою Центру – надати дітям з особливими потребами розвиток їх здібностей, побутові і соціальні вміння для найбільш повної інтеграції в суспільстві.

На сьогоднішній день в Золочівському районі нараховується 306 дітей – інвалідів віком від 4 до 18 років. Для багатьох таких дітей робота  центру – це щоденна потреба, адже спеціалісти Центру надають їм необхідну допомогу у подолані повсякденних труднощів. Інформаційний портал «Золочів.нет» вирішив завітати в реабілітаційний центр дізнатися як поводяться там дітьми.

Практичний психолог Тимочко Зоряна, проводить тренінги, де розвиваються здібності дітей. У центрі створений кабінет фізичного здоров’я з тренажерами для підтримки фізичного здоров’я дитини. Окрім цього дітям завжди проводить професійний оздоровчий масаж медсестра Борисяк Ганна.

Про проблеми з якими стикнувся «Золочівський районний центр соціальної реабілітації дітей-інвалідів», потреби та специфіку роботи нам розповіли учитель реабілітолог Гай Ірина та асистент вчителя реабілітолога Кучер Ірина.

Залишити відповідь

Next Post

Золочівський футбольний клуб «СОКІЛ» може припинити своє існування

У цьому році ФК «СОКІЛ» Золочів може припинити своє існування. Причина проста і дуже поширена у нашій країні – відсутність фінансування. Районна рада не має грошей на футбол, а президент клубу не може постійно вкладати свої гроші в те, що ніякого прибутку йому не приносить. Тому ми, фанати золочівського «Сокола», […]