Про зміни в оподаткуванні – на зустрічі з бізнесом

zasidannjaНещодавно в Золочівській ОДПІ ГУ Міндоходів у Львівській області відбулась зустріч начальника інспекції Ольги Первухіної з представниками бізнес-спільноти району.
О.Первухіна зазначила, що податкова інспекція завжди відкрита до діалогу з представниками бізнесу, дослухається до звернень кожного платника, і в свою чергу сподівається, що платники податків готові до конструктивної розмови та співпраці. Проінформувала, що Першим заступником Міністра доходів і зборів України Ігорем Білоусом визначено пріоритетні напрями роботи відомства на найближчий час. Так, змінено підходи до проведення податкових перевірок за рахунок застосування ризикоорієнтованої системи, скасовано вимоги обов’язкових донарахувань. Податки повинні розраховуватися з огляду на реальний обсяг економіки, шляхом оцінки податкової бази з урахуванням реальних показників економіки та законодавчих чинників. Для цього створена робоча група, яка має на меті проводити активну роботу щодо опрацювання пропозицій платників з удосконалення законодавчих та інших нормативно-правових актів, які регулюють відносини у податковій сфері. Реформування податкової системи здійснюватиметься поступово з урахуванням комфортних для бізнесу темпів та перехідних періодів.
Під час зустрічі було обговорено новації, пов’язані з прийняттям Закону України “Про запобігання фінансової катастрофи та створення передумов для економічного зростання в Україні”, які набули чинності з квітня 2014 року. А саме: запроваджено оподаткування ПДВ операцій з постачання лікарських засобів та виробів медичного призначення (імпорт і постачання виробником) за ставкою 7%, збільшено ставки податку за першу реєстрацію транспортного засобу, ставки акцизного податку, екологічного податку, плати за землю, збору за користування радіочастотним ресурсом України, введено збір на обов’язкове державне пенсійне страхування за ставкою 0,5% при здійсненні операцій з купівлі юридичними і фізичними особами іноземної валюти в безготівковій та/або готівковій формі, базою оподаткування податком на нерухомість встановлено загальну площу об’єкта житлової нерухомості замість житлової та ін.
Наприкінці заходу платникам було запропоновано долучитись до процесу формування пропозицій щодо удосконалення податкового законодавства, надано відповіді на запитання присутніх.
Інформаційно-комунікаційний сектор


Залишити відповідь

Next Post

Бойовики підірвали вертоліт у Краматорську (відео)

В результаті обстрілу бойовиками вибухнув військовий вертоліт МІ-8 на аеродромі в Краматорську. Про це у своєму Facebook повідомив Володимир Кухар, який перебуває на місці подій. Станом на 12:05 за другим входом до аеродрому Краматорська пролунало три потужних вибухи i серiї автоматних черг, повідомляє він. “Добре озброєнi бiйцi вiдiгнали мiсцевих мешканцiв […]