Про здійснення соціальних виплат особам, які переміщуються з тимчасово окупованої території України та районів проведення АТО

26 листопада 2014 року набрала чинності постанова Кабінету Міністрів України від 5 листопада 2014 року № 637 «Про здійснення соціальних виплат особам, які переміщуються з тимчасово окупованої території України та районів проведення антитерористичної операції».
Даною постановою передбачено, що призначення та продовження виплати пенсій (щомісячного довічного грошового утримання), довічних державних стипендій, усіх видів соціальної допомоги та компенсацій, матеріального забезпечення, надання соціальних послуг за рахунок коштів державного бюджету та фондів загальнообов’язкового державного соціального страхування особам, які переміщуються з тимчасово окупованої території України та районів проведення антитерористичної операції, здійснюється за місцем перебування таких осіб на обліку, що підтверджується довідкою відповідного зразка. Довідка має бути видана згідно з Порядком оформлення і видачі довідки про взяття на облік особи, яка переміщується з тимчасово окупованої території України або району проведення антитерористичної операції, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 1 жовтня 2014 р. № 509.
Зазначені виплати, що призначені або продовжені особам відповідної категорії до набрання чинності цією постановою, здійснюються за фактичним місцем їх проживання (перебування) у разі видачі їм до 31 грудня 2014 року такої довідки.
Управління Пенсійного фонду України
в Золочівському районі


Залишити відповідь

Next Post

ЄС додав нові санкції проти РФ

Через ситуацію в Україні, Брюссель увів зміни до рішень про обмежувальні заходи щодо Росії в нафтовій галузі. Про це йдеться в документі, який опубліковано в офіційному журналі ЄС. Згідно з документом, обмеження стосуються устаткування не тільки для російської території, але і для її економічної зони, зокрема морського шельфу. Водночас під […]