Про запровадження енергозберігаючих технологій у Глинянській лікарні

3 квітня в кабінеті голови районної ради Володимира Недзельського відбулася робоча нарада щодо реалізації проекту «Запровадження енергозберігаючих технологій у Глинянській районній лікарні». В нараді взяли участь представники благодійної організації «Фонд розвитку Глинян», перший заступник голови райдержадміністрації, начальник фінансового управління райдержадміністрації, начальник міжрайонної державної фінансової інспекції та представники профільних відділів райдержадміністрації.
Учасники наради обговорили питання, пов’язані з реалізацією проекту, зокрема: узгодження положень угоди про партнерство вищевказаного проекту, співфінансування проекту, проведення процедури закупівель та визначення замовників проведення капітального ремонту Глинянської районної лікарні.

Залишити відповідь

Next Post

Якщо прийшла "велика вода": поради по виживанню при повені

Вода. Ця вкрай необхідна усьому живому стихія доволі часто стає ворогом людини. Масштабні повені можуть у доволі короткий термін знищити  цілі населені пункти разом із населенням. Причини повеней можуть бути найрізноманітніші. Наприклад, цунамі внаслідок землетрусу, як це було в Індонезії; тривалі опади у вигляді дощів як у Європі; вихід рік […]