Про виплати державної допомоги на Львівщині

Львівська область отримала з державного бюджету черговий транш субвенції на виплату державної допомоги сім’ям з дітьми, малозабезпеченим сім’ям, інвалідам з дитинства, дітям – інвалідам та тимчасової державної допомоги дітям в сумі 129, 5 млн. грн. Про це повідомило головне фінансове управління Львівської облдержадміністрації.

Станом на 7 липня до обласного бюджету надійшло субвенцій в сумі 959,4 млн. грн, що становить 58,5 % передбаченого в державному бюджеті обсягу на рік і більше отриманих у відповідному періоді минулого року на 20,8 %. Ці кошти повністю передані бюджетам міст і районів для використання за цільовим призначенням. Вони дали можливість у повному обсязі на сьогодні забезпечити ресурсами виплату вищезазначених допомог, нарахованих у січні – липні.

Залишити відповідь

Next Post

Щодо розвитку української мови та культури на Львівщині

Депутати Львівської  обласної ради погодили пропозиції до Програми розвитку української мови, української культури та історичної свідомості громадян України на території Львівської області на 2010-2014 роки. Відбулося спільне засідання комісій з питань освіти і науки (Ю. Підлісний), з питань культури, історико-культурної спадщини, духовного відродження та засобів масової інформації (О. Шейка) та […]
Золочів.нет