ПРО ВИПЛАТУ РАЗОВОЇ ГРОШОВОЇ ДОПОМОГИ ДО 5 ТРАВНЯ

Управління праці та соціального захисту населення РДА повідомляє про виплату разової грошової допомоги до 5 травня.

Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 28 грудня 2011 р. № 1381, виплата разової грошової допомоги до 5 травня, передбаченої Законами України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» і «Про жертви нацистських переслідувань» здійснюватиметься у таких розмірах: 1. Інвалідам війни та колишнім малолітнім (яким на момент ув’язнення  не виповнилось 14 років) в’язням концентраційних таборів, гетто та інших місць примусового тримання, визнаним інвалідами від загального захворювання, трудового каліцтва та інших причин інвалідам І групи – 1200 грн.; інвалідам ІІ групи – 1020 грн.; інвалідам ІІІ групи – 920 грн.

Для порівняння. У 2011 році інваліди війни, із числа осіб, які брали безпосередню участь у бойових діях під час Великої Вітчизняної війни та війни з Японією отримали: інваліди І групи –1000 грн.; інваліди ІІ групи – 900 грн.; інваліди ІІІ групи – 800 грн. Інваліди війни із числа осіб, які брали участь у воєнних конфліктах на території інших держав у період до і після Великої Вітчизняної війни, а також прирівняні до них, у 2011 році отримували: інваліди І групи – 730 грн.; інваліди ІІ групи – 580 грн.; інваліди ІІІ групи – 510 грн.

2. Учасникам бойових дій та колишнім неповнолітнім (яким на момент ув’язнення не виповнилось 18 років) в’язням концентраційних таборів, гетто, інших місць примусового тримання, а також дітям, які народилися у зазначених місцях примусового тримання їх батьків – 675 грн.

3. Особам, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною – 1200 грн.

4. Членам сімей загиблих та дружинам (чоловікам) померлих інвалідів війни, дружинам (чоловікам) померлих учасників бойових дій, учасників війни і жертв нацистських переслідувань, визнаних за життя інвалідами від загального захворювання, трудового каліцтва та з інших причин, які не одружилися вдруге, – 340 грн.

5. Учасникам війни та колишнім в’язням концентраційних таборів, гетто, інших місць примусового тримання, особам, які були насильно вивезені на примусові роботи, дітям партизанів, підпільників, інших учасників боротьби з націонал-соціалістським режимом у тилу ворога – 125 грн.

Залишити відповідь

Next Post

Рука браконьєра посягла на оленя

В Україну олень плямистий був завезений з Усурійського краю, спочатку в Асканію-Нову та урочище Буркути Херсонської області. Нині широко розповсюджений по всій території України, за винятком Карпат. На Золочівщину був завезений із київських лісів у дев’яностих роках минулого століття. На початок 2000 року в лісах Золочівщини їх було уже 21. […]