Про виділення коштів на дах, що зірвало з боксерського залу у Золочеві та Народного дому у с. Підлипці

Як “Золочів.нет” повідомляли раніше у Золочеві з боксерського залу зірвало дах.Також, нам стало відомо, що було пошкоджено (зірвано) шатровий дах з Народного дому с. Підлипці.

“12 березня 2019 року, відбулося чергове засідання тимчасової контрольної комісії для здійснення контролю за ефективним використанням бюджетних коштів та майна спільної власності територіальних громад району. Засідання проводив голова тимчасової контрольної комісії – Василь Ляшовський. У роботі комісії взяли участь депутати районної ради: О.Бартошик, Б. Тимків, Б. Кальмук, І. Цибрій. Запрошенні на засідання: голова районної ради О. Банах, директор Золочівського районного Народного дому ім. І. Білозіра О. Леськів.
Комісія розглянула питання щодо виділення коштів на закупівлю матеріалів та виконання робіт по встановленню шатрових дахів боксерського залу Золочівського РНД ім. І. Білозіра та Народного дому с. Підлипці, які були пошкодженні (зірвані) внаслідок стихії, сильних поривів вітру цими вихідними.
Для встановлення збитків та розрахунку вартості робіт по відновленню даху боксерського залу Золочівського РНД ім. І. Білозіра залучено інженера – проектувальника. За попередніми розрахунками на капітальний ремонт даху цього даху потрібно приблизно 700 тис. грн. Крім цього, комісія висловила думку, що оскільки будівля Золочівського РНД знаходиться у власності Золочівської міської ради, то міська рада теж би повинна долучитися до ремонту цього даху. Також комісія здійснила виїзд на об’єкт – у Народний дім с. Підлипці, для встановлення розміру збитків завданих стихією.” – про це інформують у Золочівській районній раді.

Залишити відповідь

Next Post

Вітання для Мар'яни Пузиняк

Мама, тато, рідні та друзі вітають Мар’яну Пузиняк з Днем народження. Наша мила і люба, найкраща у світі, Бажаємо щастя, даруємо квіти. Щоб сонце і зорі плекали тепло, І щоб завжди здоров’я у Тебе було. Щоб смутку не знала, ми просимо долі, Добра Тобі й радості, рідна, доволі. Бо людям […]