Про вшанування учасників бойових дій на території інших держав в Золочівському районі

15 лютого 2011 року виповнилася 23 річниця з дня виводу радянських військ з Афганістану ? болю і гніву України. З цієї нагоди відбулися заходи, присвячені тим, хто десять років виконував «інтернаціональний обов’язок», для яких афганська війна стала грізним знаком біди, символом невгамовних душевних мук та безутішного горя.

Вшанування учасників бойових дій на території інших держав в Золочівському районі розпочалися з проведення звітно-виборних зборів Золочівської районної ради воїнів-афганців “Пам’ять”. Хвилиною мовчання вшановано пам’ять загиблих. Збори відбулися в сесійному залі Золочівської міської ради. На зборах були присутні та виступили голова Золочівської районної ради Володимир Недзельський, керівник апарату Золочівської райдержадміністрації Іван Божаківський, заступник Золочівського міського голови Олег Сидорович, голова районної організації Соціально-екологічної партії “Союз. Чорнобиль. Україна”, депутат районної ради Богдан Гураль, заступник голови районної організації ветеранів України Степан Чеховський. Володимир Недзельський та Іван Божаківський вручили грамоти голові та членам Золочівської районної ради воїнів-афганців “Пам’ять” за активну участь у роботі і діяльності даної організації та з нагоди 23-ї річниці виведення військ з Афганістану.

Після закінчення зборів урочистою ходою ветерани-афганці спільно із гостями пройшли до пам’ятника воїнам-афганцям та учасникам локальних війн в м. Золочеві, де їх зустріла почесна варта з військовослужбовців в/ч 3007. Біля пам’ятника відбулася панахида пам’яті по загиблих. Під звуки духового оркестру до підніжжя пам’ятника воїнам-афганцям лягли квіти та вінки шани від організації районної ради воїнів-афганців “Пам’ять”, районної організації ветеранів України, районної та міської влади.

 

Залишити відповідь

Next Post

Історична година «У мові – вся доля народу»

21 лютого відзначався Міжнародний день рідної мови. Учнями 6 класу Ремезівцівського НВК була проведена історична година «У мові – вся доля народу». На заході були присутні вчитель української мови і літератури З. І. Лісова, вчитель християнської етики О. Й. Семчук та учні старших класів. Вела урок завідувач бібліотекою-філіалом О.М. Герасимишин. […]