Щодо врегулювання конфлікту з укладенням договорів про надання послуг автостанцією

28 вересня 2012 року у Золочівській РДА  відбулася нарада,  щодо врегулювання конфлікту з укладенням договорів про надання послуг автостанцією перевізникам.

У нараді взяли участь начальник управління розвитку інфраструктури облдержадміністрації Володимир Корпан, начальник відділу транспорту та дорожнього господарства управління розвитку інфраструктури облдержадміністрації Роман Лучинич, перший заступник голови Золочівської райдержадміністрації Михайло Бучковський, заступник голови Золочівської районної ради Андрій Леськів, заступник Золочівського міського голови Богдан Рибаха, власник автостанції “Олександра-Н” Олександра Фуртак, директор ТзОВ “Насорох” Богдан Наливайко, начальник відділу розвитку інфраструктури райдержадміністрації Олег Перейма.

В результаті обговорення запропоновано суб’єктам господарювання прийти до компромісної згоди та укласти відповідні договори. Керівнику ТзОВ “Автотранс” рекомендовано надати в управління розвитку інфраструктури облдержадміністрації копії звернень в Львівську ОДА та Укртрансінспекцію у Львівській області про невідповідність сертифікації автостанції по вул. Бродівській, 2в.

Залишити відповідь

Next Post

Не залучайте дітей до передвибочої агітації

Випадки використання дітей у передвиборчій агітації зафіксовані по всій Україні. І хоча прямої заборони таких дій  виборче законодавство не містить,  привід для реакції правоохоронних органів є.  Спілкування кандидатів із дітьми відбувається переважно у формі  роздачі подарунків, що є підкупом виборців. Законодавство говорить, що учасником  агітаційного процесу  можуть бути лише особи, […]