Про виплату допомоги учасникам бойових дій

Начальник управління соціального захисту населення Золочівської райдержадміністрації Уличний Ігор Зіновійович розповів про статус ветеранів війни та гарантії соціального захисту. Зокрема, про виплату одноразової допомоги  учасникам бойових дій ті ін. Як розповів Ігор Зіновійович, виплата здійснюється відповідно до списків пенсійного фонду, списків військового комісаріату, військових частин, частин Національної гвардії, управлінь МВС та СБУ.

Керівник управління соціального захисту населення Золочівської РДА звернувся до осіб, кому може бути призначена така виплата, аби громадяни перевірили чи є вони у списках відповідних структур.

Детальніше про все у відео.

Залишити відповідь

Next Post

У Львівській області на хабарі затримано помічника судді та адвоката

На Львівщині при одержанні 700 доларів США неправомірної вигоди затримано помічника судді та адвоката. Про це “Золочів.нет” повідомили у прокуратурі Львівської області. “Прокуратурою Львівської області спільно з управлінням захисту економіки Нацполіції у Львівській області припинено корупційну схему прийняття замовних рішень одним із районних судів м. Львова. Сьогодні, 3 березня, «на […]