Про відзначення 201-ої річниці від дня народження Шашкевича

1 жовтня голова Львівської обласної ради Олег Панькевич провів робочу нараду щодо відзначення 201-ої річниці від дня народження Маркіяна Шашкевича. Зокрема, йшлося про заходи у селі Деревня Жовківського району, де жив один із засновників «Руської трійці». Про це нам повідомили у прес-службі Львівської обласної ради.
Як йшлося на нараді, урочистості до уродин Маркіяна Шашкевича відбудуться 4 листопада цього року. Зокрема, планується презентація перевидання книги «Русалка Дністрова» з доповненнями. На святкування на честь Маркіяна Шашкевича запросять главу Української греко-католицької церкви патріарха Святослава та главу Української православної церкви Київського патріархату патріарха Філарета.

У нараді взяли участь співголови Шашкевичівської комісії Феодосій Стеблій, Микола Ільницький, Богдан Якимович, член Національної спілки художників України архітектор Орест Скоп, гендиректор Львівської національної галереї мистецтв Лариса Разінкова-Возницька, директор Музею «Русалки Дністрової» Галина Корнєєва, громадський діяч та лауреат Шевченківської премії Роман Лубківський, член Шашкевичівської комісії Ірина Дутковська, вікарій Львівської єпархії УПЦ КП єпископ Городоцький Владика Юліан, секретар єпископа-ординарія Сокальсько-Жовківської єпархії УГКЦ Ярослав Малець та голова Жовківської районної ради Тадей Швай.

Читайте також:

Відео огляд: “169-та річниця з дня смерті Маркіяна Шашкевича”

Відбувся Міжнародний форум навчальних закладів імені Маркіяна Шашкевича – „Шашкевичівка”

«КАМЕРТОН ШАШКЕВИЧА», ЯК ІСПИТ НА ДУХОВНІСТЬ

Залишити відповідь

Next Post

Ліда КОТЕЛЯК: «Моя ідеологія – не зрадити виборця та працювати заради народу»

Єдиний кандидат від Об’єднаної опозиції Ліда КОТЕЛЯК прагне врятувати українське село та відроджувати національну економіку.  Молодою дівчиною вона не побоялась залишити рідну домівку та виїхала в інше місто. Там, далеко від рідних батьків та друзів, безсонними ночами за підручниками й наполегливою працею вона вибудувала свій життєвий шлях та здійснила свої […]