Про Узагальнюючі консультації йшлося на зустрічі з бізнесом

В Золочівській ОДПІ відбулась зустріч начальника інспекції Ольги Первухіної з представниками бізнес–спільноти району на тему: «Розвиток партнерських відносин з громадськістю та бізнесом, нововведення у податковому законодавстві».

Ольга Петрівна зазначила, що забезпечення балансу у відносинах з платниками податків – один з важливих напрямків роботи інспекції. В основу діяльності як Міндоходів України, так і новоствореної Державної фіскальної служби покладено якісну систему обслуговування платників податків, яка передбачає взаємодію та співпрацю з ними на партнерських засадах. Відомство відкрите до діалогу, законодавчих та системних змін, які сприятимуть як розвитку підприємництва в країні, так і наповненню бюджету.

Податківці сьогодні організовують роботу так, щоб не виникало жодних незручностей для платників, щоб бізнес-середовище отримувало чіткі роз`яснення про запроваджені новації. Так, багато уваги приділяється Узагальнюючим податковим консультаціям, які забезпечують єдине тлумачення законодавства для всіх платників. Нещодавно роз`яснено норми Податкового кодексу щодо трансфертного ціноутворення, витрат на гарантійний ремонт або гарантійні заміни товарів, сплати збору на обов’язкове державне пенсійне страхування з операцій з купівлі іноземної валюти, а також податкового обліку поворотної фінансової допомоги. З їх текстами можна ознайомитися за посиланням: http: //minrd.gov.ua/zakonodavstvo/podatkove-zakonodavstvo/uzagalnyuyuchi-podatkovi-konsultatsii/.

Крім цього, проінформовано про особливості оподаткування податком на доходи фізичних осіб пасивних доходів, зокрема процентів, роялті, інвестиційних доходів з 1 липня 2014 року. Обговорено проблемні питання подання податкової звітності засобами електронного зв’язку.

ГДІ з питань
інформаційно-комунікаційного супроводження


Залишити відповідь

Next Post

У суботу похоронять Віталія Бахура

У суботу, 26 липня, о 13 год., відбудеться похорон Віталія Бахура. Поховають Героя у селі Зозулі, що на Золочівщині. Нагадаємо, що старший лейтенант Віталій Бахур загинув у ніч на 14 червня у військово-транспортному літаку Повітряних сил Збройних сил України ІЛ-76, який збили терористи. На борту літака, окрім 9 членів екіпажу, […]