Про те, як “чують” людей або нові тарифи “за сміття” у Золочеві

На сайті Золочівської міської ради з’явилося повідомлення, що ТзОВ «Еко Баланс Золочів» інформує про зміну тарифів на послуги збирання, вивезення, зберігання, знешкодження та норм накопичення твердих побутових відходів з території м. Золочева, Львівської області.

“ТзОВ «Еко Баланс Золочів» інформує, що розпорядженням виконавчого комітету Золочівської міської ради від 11.01.2019 р. № 927 «Про затвердження тарифів на послуги збирання, вивезення, зберігання, знешкодження та норм накопичення твердих побутових відходів з території м. Золочева Львівської області» з 01 лютого 2019 року змінено тарифи на послуги зі збирання, вивезення, зберігання та знешкодження твердих побутових відходів.” – йдеться у повідомленні сайту міської ради.

До слова, чи задумувався хтось, що мається на увазі під висловом “знешкодження твердих побутових відходів”? Це через таке “знешкодження” виросли в рази сміттєві гори на золочівському сміттєзвалищі, із яких часто вітер розносить сміття людям під будинки?

Нагадаємо, що через золочівський смітник та завезення львівського сміття було багато скандалів. Люди неодноразово висловлювалися проти львівського сміття, просили перенести золочівське сміттєзвалище, навести лад зі смітником. Але, що там, міський голова Золочева підписав меморандум.  Після чергового скандалу, одного разу мер навіть сказав, що на комісії вирішили зупинити привезення відходів зі Львова. Обіцянка-цяцянка…  А люди і далі оббивають пороги через смітник, отримуючи “відписки”.

Залишити відповідь

Next Post

Новини за тиждень | 03.02.2019

У програмі “НОВИНИ ЗА ТИЖДЕНЬ” від 3 лютого 2019 року Ви дізнаєтеся про таке. – У Золочеві вшанували пам’ять Андрія Кузьменка. – У Львові відкрилася виставка дерев’яної скульптури і коренепластики золочівського майстра Андрія Маркевича. – Тимчасово призупинили навчання в школах Золочівщини. – Виходець із Золочівщини Богдан Чіпак встановив вже третій […]