Про табір «Відпочинок з Богом» при Ремезівцівському НВК

“Ми є родина у Христі”… Слова цієї пісні стали гімном відпочинково-духовного табору «Відпочинок з Богом», який відбувся при Ремезівцівському НВК  з 5 по 18 червня 2012 р. Ініціатор проведення такого табору – парох церкви Святого Димитрія Солунського у селі Ремезівці о. Олег Пігій.

Взяли участь у таборі 150 дітей, віком 6-18 років із села Ремезівці.

Учасники табору крок за кроком прямували до пізнання справжньої істини. Діти намагалися стати добрими учнями Спасителя,  зрозуміти та оцінити вагоме значення ближнього у їхньому житті,  відчути важливу роль рідної землі.

Метою табору «Відпочинок з Богом» було спонукання дітей до добра і любові до ближнього; більше дізнатися, що таке доброта, турбота про інших, взаємодопомога, прощення і любов.

Важливою частиною кожного дня була Свята Літургія, діти  приймали Господа до своїх сердець у святій Тайні Євхаристії.  Сестри чину Святого Василія Великого Юліана, Домініка, Іринея,  яких запросив отець Олег на цей табір, засівали в дитячі серця зернятка Божої любові, використовуючи для цього всі можливі способи:  молитву, забави, танці, інтерактивні методи, пісню, презентації, відеоролики,  спортивнивні  ігри, інтелектуальні змагання,  танці, ігри, ватру, фан – зону перегляду футбольних матчів Євро- 2012. У таборі були уроки англійської мови з Баран Т.З та цікава математика з Попадюк Г.П., екскурсійна подорож у Почаївську лавру, до озера Святої Анни, походи до урочища Соснина та смачні обіди від кухаря Мальської М.М.

Аматорами у таборі були вправні і веселі учениці Ремезівцівського НВК Смерека Наталія, Кіт Юлія, Жеграй Христина, Смерека Оля, Копій Ліля, які допомагали сестрам виконувати різні вправи.

Впродовж табору діти  ще більше здружилися, вони стали одним цілим – великою родиною.

Таборова зміна пролетіла швидко, діти не зауважували як проходив день за днем. І ось так наступив день закінчення табору.

На закритті табору були присутні батьки та гості.  Отці чину Святого Василія Великого подарували  «Вечір духовної пісні».

Діти зрозуміли важливу істину, що життя є прекрасним тоді, коли воно кольорове.

Начальник табору Смерека О.М.

Читайте також:

Як відпочили діти у таборі “Дзвіночок” Великовільшаницькій школі

Закриття пришкільного табору “Веселка” у Золочівській СШ № 1

Залишити відповідь

Next Post

Батькам важливо бути уважними до дитячих переживань... Життя і психологія.

Мій син у п’ятому класі написав твір – оповідання, списав цілий тоненький зошит, здав, отримав п’ятірку  за зміст і  трійку за помилки. Моя реакція була  негативною: чому так багато помилок, для чого такий об’єм, коли так кульгає граматика, краще би той час потратив на правила  правопису і т.д. Через багато […]