Про ситуацію на дорогах Львівської області

За оперативною інформацією департаменту дорожнього господарства, транспорту та зв’язку Львівської обласної державної адміністрації, дорожній комплекс активно працює на автомобільних дорогах. Для забезпечення належного руху транспорту задіяно 144 одиниці техніки. З метою утримання доріг у належному стані використали 830,3 т піщано-соляної суміші.

«Також до робіт з очищення автомобільних доріг від снігу залучили понад 40 робітників. Ми просимо мешканців нашої області, а також гостей звертатися на «гарячу» лінію області “112” у разі виявлення нерозчищених або не посипаних доріг», – зазначив в.о. директора департаменту дорожнього господарства, транспорту та зв’язку Львівської облдержадміністрації Роман Кокотайло.

На території Львівщини продовжує сніжити, тим не менше проїзд дорогами забезпечений. Про це інформує Служба автомобільних доріг у Львівській області.

“На території Львівщини вже другу добу продовжуються снігопади, що суттєво додало роботи дорожникам. Шляховики Львівщини продовжують працювати у посиленому режимі для забезпечення проїзду транспорту автомобільними дорогами загального користування державного значення в межах області.
Впродовж ночі було задіяно 175 одиниць дорожньої техніки, крім цього, для ручної підсипки на особливо складних та небезпечних ділянках (поворотах, підйомах та спусках та на дорогах місцевого значення в гірській місцевості), працювали понад сотню працівників дорожньої галузі. Для ліквідації зимової слизькості за ніч використано 708 тонн протиожеледних матеріалів (ПСС).
Станом на ранок 17 грудня забезпечений належний проїзд транспорту автомобільними дорогами. Дорожники продовжують роботу по очищенню автомобільних доріг.” -йдеться у повідомленні Служби автомобільних доріг у Львівській області.

Інформації щодо доріг районного значення наразі немає. У разі виявлення нерозчищених або не посипаних доріг телефонуйте на лінію “112”.

Будьте обережні на автошляхах!