Про святкування храмового празника у церкві св. Софії

Тепла золото-сонячна погода додавала святковості усім, хто прийшов на вулицю Бродівську  аби помолитися у одній з найкращих церков Золочева і всієї Західної України – храмі святої Софії. Розділити радість храмового празника прийшли духовенство, вірні храму, гості міста Золочева та  представники місцевої влади, в особі голови районної ради Володимира Недзельського і його заступника Андрія Леськіва.

Велично й велелюдно відбулося цьогорічне святкування. Службу Божу очолив адміністратор храму  о. Василь Саган, з ним співслужили ще 18 священників, котрі були запрошені на честь храмового празнику  та на честь свята свв. мчч. Віри, Надії, Любові і матері їх Софії. У своїй проповіді о. Петро з Якторова, розкрив тему про святих мучениць та їх палку християнську відвагу, не зважаючи на їх дитячий вік, звернув увагу на доброчинства про віру, надію, любов і Божу Мудрість Софію, які асоціюються з іменами святих мучениць. Він підкреслив, що кожна православна людина не може жити на землі без віри та корисних діл заради спасіння і всепрощення перед Богом. Вона не може жити також і без надії на Бога і на свої духовні сили, які підкріплюються Божественною благодаттю та присутністю Господа в кожному серці і душі, які цього бажають. Але без любові християнської ми не можемо зовсім існувати на землі, щоб поєднувати своє тимчасове існування тіла з вічними Божественними цінностями, які збагачують і душу, і тіло глибоко віруючої богобоязненої людини. А щоб досягти Божественної досконалості, треба постійно захоплюватись знаннями про Бога, Його Правду і Істину, яка збагачує душу, розум і серце людини для досягнення Мудрості Божої, яка називається Софією Премудрою.

Після Служби Божої о. Василь Саган подякував усім присутнім священикам та вірним за участь у моліннях, всім священикам, що сповідали та всім причетним до організації храмового Празника.

Святкування завершилося освяченням води, процесійним ходом навколо храму та святковою трапезою.

Залишити відповідь

Next Post

Про помилковість відмови від зимового часу...

У відмові від рішення про скасування переходу на зимовий час не буде нічого страшного, заявив голова Верховної Ради України Володимир Литвин під час візиту до Львова 11 жовтня. «Коли був внесений проект відповідної постанови, я звертався до Кабінету міністрів України із запитанням: якщо буде прийнята ця законодавча ініціатива, як це […]