Про стан та утримання автомобільних доріг Львівщини

Як нам повідомили у прес-службі Львівської облдержадміністрації, з Державного бюджету України на зимове утримання автомобільних доріг у Львівській області Львівщина отримала 98,9 млн грн., з яких за два місяці використано 21 млн грн. Про це під час розгляду питання Про стан зимового утримання автомобільних доріг у Львівській області під час сесії Львівської обласної ради повідомив начальник управління розвитку інфраструктури ЛОДА Володимир Корпан.

За словами Володимира Корпана, у окремих районах області справді є проблеми із зимовим утримання автомобільних доріг, адже у середньому на кожен район налічується 200 кілометрів доріг і три-п’ять грейдерів чи снігоприбиральних машин не можуть фізично одразу після снігопаду розчистити усі автошляхи.

Своєю чергою заступник голови – керівник апарату Львівської ОДА Іван Груник наголосив, що питання про стан та утримання автомобільних доріг області перебуває на особистому та особливому контролі голови Львівської ОДА Михайла Костюка.

Залишити відповідь

Next Post

Нагороджуватимуть премією імені Героя України Степана Бандери

Депутати Львівської обласної ради затвердили Положення про Обласну премію імені Героя України Степана Бандери, яку присуджуватимуть у галузі державотворення, та затвердили склад журі з присудження премії. Про це нам повідомили у прес-службі Львівської обласної ради. Подаємо текст Положення.   1. Премію обласної ради призначають у галузі національного державотворення. 2. Премією […]