Про стан розгляду звернень громадян у Буській ОДПІ

Впродовж січня – червня 2016 року до Буської ОДПІ ГУ ДФС у Львівській області від громадян надійшло 8 письмових звернень, з яких 8 – заяв. Усі звернення подані громадянами безпосередньо.
Громадяни інформували про ухилення суб’єктів господарювання від сплати податків, також звернення стосувалися питань присвоєння, зміни та відмови від реєстраційного номера облікової картки платника податків.
За результатами розгляду звернень громадян протягом січня – червня 2016 року надано роз’яснення на 6 звернень, не підлягало розгляду – 1, повернуто авторові – 1 звернення.
З початку року до ОДПІ скарг від громадян на дії, бездіяльність, на недоліки у роботі посадових осіб та скарг на корупційні діяння (зловживання владою або службовим становищем) посадових осіб ДФС не надходило.

Для оперативного розв’язання проблемних питань, що виникають у платників податків та громадян, в Буській ОДПІ ГУ ДФС у Львівській області працює приймальня громадян.
Впродовж січня-червня 2016 року посадовими особами інспекції на особистому прийомі було прийнято 4 громадян із усними зверненнями, на які надано роз”яснення. За тематичним переліком питання, порушені у зверненнях стосувалися податкової політики (3 звернення), єдиного соціального внеску (1 звернення).
Зваженість, пильність, неупередженість – важливі складові роботи із кожним зверненням громадян. Саме таким чином забезпечується постійний зв’язок між Буською ОДПІ ГУ ДФС у Львівській області та громадянами.

Cектор організації роботи Буської ОДПІ

Залишити відповідь

Next Post

Понад 27 млн. грн. єдиного внеску надійшло до бюджету

За сім місяців поточного року суб`єкти господарювання Буської ОДПІ ГУ ДФС у Львівській області сплатили 27,3млн. гривень єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування. Зокрема, платниками Бродівщини сплачено 9,1 млн.грн., Золочівщини – 8,8 млн.грн., Бузеччини- 4,8 млн.грн. та Перемишлянщини – 4,6 млн. гривень. Це на 10,1 %, або на 2,5 […]