Про стан ліквідації наслідків негоди (відео)

Враховуючи оперативну інформацію Українського Гідрометцентру про переміщення активного циклону через території Волинської, Рівненської, Львівської, Тернопільської, Івано-Франківської, Чернівецької та Закарпатської областей, що буде супроводжуватися сильними снігопадами, хуртовинами, посиленнями швидкості вітру, начальниками Головних управлінь (Управлінь) в областях проведено засідання комісій ТЕБ та НС облдержадміністрацій на яких було визначено у взаємодії з дорожніми, комунальними службами та підрозділами ДАІ про негайне реагування на виявлені загрози та вживання вичерпних заходів щодо безперебійного руху транспорту автомобільними дорогами державного та місцевого значення. Про це повідомляє ДСНС України.

З метою забезпечення безпеки дорожнього руху, безперешкодного проїзду пасажирського транспорту, скорочення терміну розчистки автомобільних доріг від снігових наметів та недопущення заторів інших видів транспорту на автомобільних дорогах державного значення було тимчасово обмежено рух транзитного вантажного транспорту в зазначених областях.

На визначених найбільш прогнозованих ділянках автодоріг в цих областях підрозділами ДСНС було додатково розгорнуто 35 пунктів обігріву, організовано чергування автомобільних тягачів та автомобілів підвищеної прохідності, що можуть використовуватися як тягачі. Всього від ДСНС було залучено 887 чол. та 237 од. техніки. Протягом доби було надано допомогу 1 тис. 667 автомобілям та 2 тис. 693 особам.

Найбільш складною обстановка на автодорогах була у Львівський, Волинській та Рівненській областях.

Станом на 7.00 16 березня на автомобільних дорогах державного значення снігові намети розчищено та забезпечено рух автомобільного транспорту. До розчистки доріг від облавтодорів залучено близько 1 тис. 100 чол. та 600 од. снігоприбиральної техніки.

На місцях координацію дій здійснюють оперативні групи Головних управлінь (Управлінь) в областях, в Державній службі з надзвичайних ситуацій – робоча група Міжвідомчого оперативного штабу.

Загальну координацію дій здійснює Голова ДСНС Болотських М.В.

Читайте також:

Золочів засипало снігом (відео)

Залишити відповідь

Next Post

Заморські земляки

Нещодавно мені випала неповторна нагода поспілкуватись із нашою колишньою землячкою, а тепер уже мешканкою Канади, пані Надією. Вона щиро та повнозначно розповіла мені про, власне, існування українців на теренах заморської держави. Із розвитком Канади все збільшувався і прилив емігрантів. Тож в історії української еміграції було зафіксовано так звані «еміграційні хвилі. […]