Про службу в НГУ розповіли у Золочівському центрі зайнятості

Служба за контрактом – свідомий вибір кращих!
Відповідно до діючого законодавства, Національна гвардія України, у взаємодії зі Збройними Силами України, бере участь у відсічі збройної агресії проти України та ліквідації збройного конфлікту, а також у виконанні завдань територіальної оборони.
У зв’язку з проведенням набору на військову службу за контрактом у Навчальний центр Національної гвардії України, який знаходиться в місті Золочів, районним центром зайнятості проводиться відповідна робота, а саме: організовуються семінари для безробітних, ярмарки вакансій, презентації роботодавця, круглі столи, професіографічні екскурсії, тощо.
Так, сьогодні у центрі зайнятості відбувся один з таких заходів, до участі у якому були запрошені зацікавлені особи з числа безробітних, в тому числі демобілізовані військовослужбовці та учасники АТО. Відкриваючи захід, директор центру зайнятості Орест Малиновський звернув увагу присутніх та те, що військова служба за контрактом може вирішити основну проблему, з якою вони звернулися до центру зайнятості, а саме – працевлаштування, також надасть можливість отримання стабільного матеріального доходу, соціальних пільг і гарантій, а отже – впевненість у майбутньому. У заході взяв участь представник Навчального центру Національної гвардії України – старший помічник начальника відділення кадрів, майор Олег Дупелич, який розповів про вимоги щодо відбору громадян на військову службу за контрактом, порядок її проходження та перспективи. Акцентував увагу присутніх на те, що на сьогоднішній день створена і постійно вдосконалюється гнучка система соціального захисту військовослужбовців військової служби за контрактом – це гідна заробітна плата, розмір якої становить від 7000 грн., гарантована відпустка, медичне обслуговування, харчування, забезпечення одягом та можливість пільгового навчання у закладах освіти. Запрошених на захід було ознайомлено з переліком вакантних посад, які укомплектовуватимуться військовослужбовцями за контрактом у місті Золочів, роздано відповідний роздатковий матеріал, також присутні отримали вичерпні відповіді на свої запитання.
Серед присутніх на заході виявилися такі, що вже проходили службу за контрактом, а зараз перебувають на обліку в центрі зайнятості в пошуках постійної роботи за здобутими у вузах спеціальностями – це Василь Гардигура та Роман Лукасевич, які охоче поділилися досвідом проходження такої служби, та підтвердили, що на даний час це – хороша альтернатива працевлаштуванню, з достойним переліком соціального пакету.
Також, для активного інформування безробітних щодо можливості проходження військової служби за контрактом, у центрі зайнятості створено робоче місце для представників військових частин та військового комісаріату, що дозволяє оперативно проводити індивідуальні співбесіди з бажаючими вступити на контрактну службу.
Щоб донести інформацію про переваги сучасної військової служби за контрактом до більш широкого кола незайнятого населення, відповідні матеріали розміщено у інформаційних секторах, на стендах та кутках центру зайнятості, та за його межами – у приміщеннях сільських рад, інших соціальних партнерів та у місцях масового скупчення людей.

Золочівський районний центр зайнятості