ПРО СКАНДАЛ: Ірина Федишин роз’яснила ситуацію довкола порушення авторських прав на її пісні

Ірина Федишин
Ірина Федишин

Українська співачка Ірина Федишин роз’яснила ситуацію, що склалася довкола порушення авторських прав. 

“Друзі, хочу сказати зразу, усі хто збирається розводити «бардак» у коментарях у мене на сторінці, скориставшись ситуацією і не до кінця розуміючи її, але дозволяти собі писати образи у мою сторону, одразу будуть заблоковані. По-перше: усі мої авторські права належать компанії Best music, відповідно не я подавала позов на власника і судилася з ним! І про все це дізналася тоді, коли дізналися і ви! А виявляється уся ця справа тягнеться, ще з березня. І ніхто до мене не звертався, щоб якось посприяти у її вирішенні. Але тепер, коли дійшла справа до рішення суду, хтось вирішив усю злість зігнати на мені. Багато ЗМІ, щоб підігріти інтерес подали інформацію так, що люди, не розуміючи ситуації, сприйняли все так, що за пісні Ірини Федишин наклали штраф. А насправді справа не в піснях, а в тому, що власник магазину не мав ліцензії на використання будь-яких творів. До речі, таких судових справ по різних артистах в Україні є дуже багато. По-друге: в Україні діє закон про «Захист авторського права», який у даній ситуації порушили. Подобається цей Закон комусь чи не подобається – це вже інша сторона медалі. По третє: мені як і Вам, чисто по-людськи, шкода власника, тому що сума не маленька. І я спитала у компанії, як так? Чому справа дійшла до суду і до такого велику штрафу? На що мені відповіли, що людину повідомили, що вона нарушає закон, і спершу обійшлося просто попередженням. Запропонували заключити договір на отримання ліцензії. Але людина відмовилася і продовжувала далі нарушати Закон. Відповідно закінчилося все рішенням суду. По-четверте: щоб не потрапити у таку ситуацію інформація для тих, хто цього не знає. Усі магазини, ресторани, готелі та інші комерційні заклади по Закону України мають мати ліцензію на трансляцію БУДЬ-ЯКОЇ музики у себе в закладі. Хто б там не співав, чи україномовний чи іноземний виконавець – це не міняє суті справи! І на останок у мене запитання: хто крайній у всій цій історії?”- повідомила Ірина Федишин.

До слова, дуже багато кафе, магазинів, ресторанів вмикають музику. Чи мають вони ліцензію? Час дотримуватися закону про «Захист авторського права».

Next Post

7 років боровся за життя: помер після поранення Герой України Олександр Петраківський

Після тривалої боротьби за життя відійшов у вічність випускник Національної академії сухопутних військ Герой України підполковник Олександр Петраківський, який 7 років боровся за життя після поранення. Про це повідомив генерал-лейтенант, начальник Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного Павло Ткачук. “У цей скорботний день отримав ще одну надзвичайно трагічну […]