Про ситуацію щодо спалаху кору на Львівщині розповіли в ОДА

Найбільша небезпека кору не у самій хворобі, а у важких ускладненнях, особливо для дорослих. Про це розповіла під час брифінгу сьогодні, 15 січня 2018 року, директор департаменту охорони здоров’я Львівської ОДА Ірини Микичак, “Золочів.нет” повідомили у Львівській ОДА.

«Кір – інфекційне захворювання, яке є висококонтактним. Інфекція керована, у дітей переноситься набагато легше, ніж у дорослих. Хвороба не має специфічного лікування, оскільки це інфекція дитячого віку. Відтак, до неї застосовують симптоматичне лікування. На рівень захворюваності можна впливати вакцинацією», – наголосила Ірина Микичак.

За її словами, станом на сьогодні у Львівській області є 56 тисяч доз вакцини, більшість знаходиться у медичних закладах.

“Станом на сьогоднішній день, за самою свіжою інформацією годину тому,  ми маємо зареєстровано у Львівській області 84 випадки кору… З тих 84 випадків кору – 56 випадків це є діти.”- розповіла директор департаменту охорони здоров’я Львівської ОДА .

Ірина Микичак зазначила, що із наведених даних 61 випадок кору зафіксовано у м.Львові. Окрім того є зареєстровані поодинокі випадки захворюваності у  Пустомитівському, Яворівському, Городоцькому, Жовківському, Золочівському, Буському і Сколівському районах.

Детальніше про все у відео.
Залишити відповідь