Про роботу дошкільних навчальних закладів м. Золочева в літній період

dut sadЗаслухавши інформацію завідувача фінансово – господарського відділу Золочівської міської ради О. Лучанко про стан фінансування дошкільних навчальних закладів м. Золочева, підготовки приміщень до нового навчального року, з метою забезпечення раціонального використання бюджетних коштів, керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні» від 21.05.1997 року, виконавчий комітет міської ради вирішив призупинити роботу дошкільних навчальних закладів м. Золочева № 2, 4, 6 та 7 на період з 06.07.2015 року по 31.08.2015 року включно.

На час літнього періоду залишили дошкільний навчальний заклад № 3 «Сонечко» черговим.
В дошкільних навчальних закладах м. Золочева № 2, 4, 6 та 7 на час призупинення роботи в літній період залишили працювати:
– ДНЗ № 2 «Вишенька» – 2 штатні одиниці;
– ДНЗ № 4 «Малятко» – 2 штатні одиниці;
– ДНЗ № 6 «Вербиченька» – 3 штатні одиниці;
– ДНЗ № 7 «Веселка» – 3 штатні одиниці.
Виконавчий комітет рекомендує завідуючим дошкільних навчальних закладів м. Золочева надавати працівникам відпустки без збереження заробітної плати.
Першочергове право на відвідування ДНЗ № 3 «Сонечко» 06.07.2015 року по 31.08.2015 року мають:
– діти учасників АТО;
– діти – сироти;
– діти – напівсироти;
– діти, які позбавлені батьківського піклування;
– діти зі статусом чорнобильців, згідно Закону України «Про соціальний захист осіб, які постраждали внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС»;
– діти – інваліди;
– діти з неповних сімей (батьки розлучені, одинокі матері);
– діти з багатодітних сімей (троє і більше дітей до 18 років);
– діти, батьки яких працюючі.
Завідуючій ДНЗ № 3 «Сонечко» Кравчук О.В. здійснюватиме прийом дітей на підставі документів, що підтверджують першочергове право на відвідування.
Завідуючі дошкільних навчальних закладів № 2, 4, 6 та 7 на час призупинення роботи забезпечуватимуть охорону матеріальних цінностей та виконання відповідних ремонтних робіт та оплату праці здійснюватимуть на підставі актів виконаних робіт.
Про це “Золочів.нет” повідомив секретар міської ради Дмитро Колодка.


Залишити відповідь

Next Post

На форумі зустрілися школи, що носять ім’я Маркіяна Шашкевича (відео)

Зустріч шкіл імені Маркіяна Шашкевича – це вже традиційне щорічне свято, яке відзначають у селі Підлисся, що на Золочівщині, адже саме Підлисся є рідним селом Будителя Галичини. Проте цього року дощова погода завадила проведенню форуму у Підлиссі, захід відбувся у Золочівському Нвародному домі. Отож, 24 червня 2015 року на XIV […]