Про результати наповнення державної скарбниці у першому півріччі 2017 року

Під час брифінгу в.о. начальника Буської ОДПІ ГУ ДФС у Львівській області Романів А.І. повідомив районні ЗМІ про результати наповнення державної скарбниці за перше півріччя 2017 року.
Посадовець зазначив, що одним із основних джерел наповнення Зведеного бюджету України (Державного та Місцевого) є своєчасна та в повному обсязі сплата роботодавцями сум єдиного внеску, податку з доходів фізичних осіб та військового збору при виплаті заробітної плати найманим працівникам.
Від платників районів обслуговування Буської ОДПІ ГУ ДФС у Львівській області (Буський, Бродівський, Золочівський та Перемишлянський) протягом  шести місяців ц.р. надійшло єдиного внеску на загальну суму 208,3 млн. гривень, податку на доходи фізичних осіб сплачено понад 223,5 млн. гривень, військового збору близько 15 млн. гривень.
На кінець зустрічі А.Романів подякував платникам за сумлінну співпрацю та ще раз зауважив,  що легалізація трудових відносин  та своєчасна виплата заробітної плати найманим працівникам – успішний крок у майбутнє. Виконання обов’язків щодо своєчасної сплати податків – є запорукою добробуту держави!
Сектор організації роботи Буської
ОДПІ ГУ ДФС у Львівській області

Залишити відповідь

Next Post

На Львівщині внаслідок зіткнення маршрутки з деревом травмовано дев’ять пасажирів

Як пояснив правоохоронцям водій маршрутного таксі, він не впорався з керуванням внаслідок чого автобус виїхав на тротуар та зіткнувся з деревом. Про це “Золочів.нет” повідомили у поліції. “У Стрийський відділ поліції 9 липня о 21.23 надійшло повідомлення про те, що по вулиці Вокзальній у місті Стрий сталась дорожньо-транспортна пригода за […]