Про тимчасове призупинення навчального процесу в загальноосвітніх та дошкільних закладах району

Рішенням комісії ТЕБ та НС рекомендовано призупинити навчальний процес. Про це “Золочів.нет” повідомили у Золочівській РДА, Львівської області.

“На позачерговому засіданні районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, під головуванням першого заступника голови Золочівської райдержадміністрації Ігоря Нижника, сьогодні, 8 лютого 2018 року розглянуто питання: «Про тимчасове призупинення навчального процесу в загальноосвітніх та дошкільних закладах району».
На засіданні заслухано інформації начальника Золочівського міжрайонного відділу лабораторних досліджень І.С.Біласа та начальника відділу освіти райдержадміністрації В.З.Бартошика.
Комісія вирішила:
1.1. Керуючись інформацією управління Дежпродспоживслужби у Золочівському районі, Золочівського міжрайонного відділу лабораторних досліджень та відділу освіти про відсутність в окремих школах та дошкільних навчальних закладах району 30% і більше учнів та вихованців, враховуючи виражену тенденцію зростання захворюваності на грип та ГРВІ.
1.2. Відділу освіти райдержадміністрації (В. Бартошик) рекомендувати вжити заходи обмежувального характеру, а саме: тимчасово призупинити навчальний процес в шкільних закладах та відвідування дошкільних навчальних закладів на період з 9 лютого по 18 лютого 2018 року з метою переривання ланцюга інфекції.” – йдеться у повідомленні РДА.