Про проведення VII Всеукраїнської благодійної акції “Серце до серця”

За повідомленням Міністерства охорони здоров’я України, з 16 квітня по 06 травня 2012р. відбудеться VІІ щорічна Всеукраїнська благодійна акція «Серце до серця» допомоги дітям, хворим на цукровий діабет. Акція проходитиме за підтримки Міністерства освіти і науки, молоді і спорту України, Державного комітету телебачення і радіомовлення, Українського державного центру позашкільної освіти Міністерства освіти і науки, молоді та спорту, Міністерства культури України.

У визначений термін проведення Акції на вулицях міст, сіл, селищ України працюватимуть волонтери. Акція має відбутися в усіх загальноосвітніх , позашкільних, професійно-технічних, вищих навчальних закладах, з широким залученням учнівської та студентської молоді, педагогів, батьків. Також в ці дні Акція буде відбуватися в лікувально-профілактичних закладах.

У дні проведення фіналу (5-6 травня) мають відбутися святкові концерти за участю дитячих і молодіжних творчих колективів, які виступатимуть безкоштовно для підтримки Акції.

Проведення Акції в навчальних , лікувально-профілактичних закладах, на підприємствах та установах має закінчиться 04.05.2012. Всі кошти мають бути перераховані на єдиний рахунок Акції через відділення ВАТ «Кредо банк» або іншого банку. Закупівля медичного обладнання для дітей, хворих на діабет, здійснюватиметься за пропозицією Лікарської Ради Всеукраїнського благодійного Фонду «Серце до серця». Планується закупівля інсулінових помп разом з розхідними матеріалами. Кількість закуплених помп для дітей кожної області залежить від суми зібраних коштів.

18 квітня 2012 року  у Золочівській РДА відбулося засідання організаційного комітету по проведенні VII Всеукраїнської благодійної акції “Серце до серця” по збору коштів для дітей, що хворіють на цукровий діабет.

Голова Золочівської райдержадміністрації Ярослав Окрепкий звернув увагу на необхідності широкого залучення громадськості району, підприємців, школярів, молоді до участі у акції. “Патріотизм, співчуття, безкорисливість, взаємодопомога та взаємопідтримка – основні якості, які здобуває молодь, беручи участь у акціях. Саме відкриті і щирі наміри спонукають молодь до доброчинної діяльності”,- наголосив голова райдержадміністрації Ярослав Окрепкий.

 

Залишити відповідь

Next Post

Відбулося урочисте відкриття Великодньої виставки золочівських митців

17 квітня 2012 року у виставковому залі Королівського палацу Золочівського замку відбулося урочисте відкриття Великодньої виставки золочівських митців, а саме: члена національної Спілки художників України Михайла Голютяка, Віталія Гайдара, Володимира Грішина, Володимира Дідули, Оксани Кирилової, Галини Гевко. На огляд золочів’ян і гостей тут представлено понад 20 живописних полотен різної тематики, […]