У Золочівському районі проведуть навчальне оповіщення населення

Шановні мешканці Золочівщини!

З метою перевірки готовності територіальної системи централізованого оповіщення 16 травня 2018 року у період з 14:45 год. до 14:50 год. департаментом з питань цивільного захисту Львівської облдержадміністрації буде проводитися навчальне оповіщення населення області сигналами цивільного захисту.
Будуть увімкнені електросирени та передаватись повідомлення для населення через засоби телебачення та радіомовлення.
У зв’язку з тим, що мета увімкнення електросирен навчальна, практичні заходи відпрацьовуватися не будуть.
Населення повинне зберігати спокій.
Звучання електросирен означає сигнал цивільного захисту “Увага всім”. Почувши його негайно увімкніть гучномовці проводового радіомовлення, налаштуйте ефірні радіоприймачі на хвилю “Львівського радіо” на частоті 103,3 МГц в ФМ-діапазоні, а телеприймачі переключить на ефірні канали “Першого національного” Національної суспільної телекомпанії України, ТРК Львів – Суспільне мовлення (12-й телевізійний канал), або телеканал “Телекомпанії “Львів-ТБ” “ПЕРШИЙ ЗАХІДНИЙ” (57-й телевізійний канал) та прослухайте повідомлення департаменту з питань цивільного захисту.

Золочівська РДА

Залишити відповідь

Next Post

У Золочеві відбувся творчий звіт Центру дитячої та юнацької творчості

13 травня у НД ім. Білозора відбувся творчий звіт Центру дитячої та юнацької творчості присвячений Дню матері. Це був творчий подарунок для матерів за недоспані ночі, за їхню турботу, підтримку, розуміння, поради, переживання. Адже кожна мама для своїх дітей – острівець любові, добра, щастя, радості. Цьогоріч був змінений формат програми. […]