Про проблеми із водою у селах Золочівського району і не лише…

Народний депутат України Тарас Батенко опублікував відповіді, які отримав на депутатські запити та звернення, зокрема одне із них щодо забезпечення сільського населення питною водою належної якості у зонах діючих водозаборів у Львівській області (c.Зарваниця, Червоне, Плугів Золочівського району).

Зокрема, “Львівське облводресурсів” дало відповідь нардепу:

“Протягом останніх років проблема забезпечення сільського населення питною водою наледжної якості у маловодних і забруднених територіях та зонах діючих водозаборів у Львівській області загострилася настільки, що населення попереджує акціями непокори, зокрема перекриттям автомагістралей.

Проблема є особливо актуальною і довготривалою.

Так, внаслідок функціонування водозаборів ЛМКП “Львіводоканал” та КП “Дрогобичводоканал” відбулося зникнення води у верхніх водоносних пластах, що призвело до проблеми погіршення екологічного стану….”

Детально дивіться у відповіді:
voda16092016

voda16092016-2

voda16092016-3

Залишити відповідь

Next Post

Вітання для Наливайко Світлани Миколаївни

Колектив громадської організації “Родинне дерево” вітає голову ГО Наливайко Світлану Миколаївну з Днем народження. Бажаємо жити довго та щасливо, Щоб кожен Ваш день був схожий на диво! Хай діти й онуки приносять Вам радість, Дорогу до хати забуде хай старість. Живіть у здоров’ї, у щасті і силі, Літа проти Вас […]