Про призов громадян на строкову військову службу до Національної гвардії України

На підставі Закону України “Про військовий обов’язок і військову службу” та Указу Президента України від 07 липня 2017 №178/2017 у серпні 2017 року проводиться призов громадян на строкову військову службу до Національної гвардії України.  Про це “Золочів.нет” повідомили у Золочівському районному військовому комісаріаті.

“Явці на призовну дільницю Золочівського районного військового комісаріату для призову на строкову військову службу підлягають усі громадяни 1999 року народження, яким в період чергового призову виповниться 18 років, а також громадяни, які народилися у 1998-1990 роках, у яких закінчилася відстрочка від призову або не призвані раніше на строкову військову службу за різних обставин.

Усі громадяни, які підлягають призову на строкову військову службу, зобов’язані прибути на призовну дільницю за адресою: м.Золочів, вул.Січових Стрільців 22, у встановлений час з документами, що зазначені в повістках. Громадяни, які не отримали особистих повісток для призову на строкову військову службу, зобов’язані прибути до районного військового комісаріату 10 серпня 2017 року та мати при собі документи, які посвідчують особу.
Усі особи призовного віку, які підлягають призову на строкову військову службу і тимчасово перебувають на території Золочівського району, зобов’язані негайно повернутися до місця постійного проживання та з’явитися у районний військовий комісаріат для проходження призовної комісії.
На підставі Закону України “Про військовий обов’язок і військову службу” керівники підприємств, установ,організацій, в тому числі навчальних закладів, незалежно від їх підпорядкування і форми власності, зобов’язані відкликати призовників з відряджень для забезпечення своєчасного прибуття їх на призовну дільницю.
Громадяни, які ухиляються від призову і не з’являються за повісткою до
військового комісаріату, несуть відповідальність згідно з законодавством.” – йдеться у витязі з наказу Військового комісара Золочівського районного військового комісаріату
підполковника П.О.ВІНГОЛЬЦА.