Про посилення протипожежної безпеки в літній період

pozezaУ зв’язку з підвищенням температури повітря значно зростає ймовірність виникнення пожеж на об’єктах народного господарства, в лісах, в житловому секторі та на хлібних полях.
Як свідчить статистика, окремі керівники підприємств, установ, організацій, а також громадяни та власники присадибних ділянок самовільно з порушенням правил пожежної безпеки проводять спалювання сухої трави і побутового сміття, не звертаючи увагу на їх безпосередню близькість до будівель та споруд, лісових масивів, сільськогосподарських угідь, тощо, значно поширюються випадки дитячих пустощів з вогнем, що нерідко призводить до травматизму та загибелі людей. З настанням сухої та теплої погоди частішають випадки пожеж, пов’язані із горінням сухої трави, стерні, чагарнику, лісових масивів та торфу на великих площах.
В цей період також частішають випадки пожеж, пов’язані із горінням сухої трави, чагарнику, лісових масивів, торфу та стерні на великих площах.
Шановні краяни, з метою попередження та недопущення пожеж у лісових масивах, сільськогосподарських угіддях, житловому фонді, просим Вас не ігнорувати елементарних правил пожежної безпеки.
Використовуючи елементарні знання про можливі заходи по недопущенню виникнення загорянь, можна створити безпечні умови для проживання населення та збереження майна і природного фонду.
За спалювання та горіння стерні несуть відповідальність керівники сільськогосподарських підприємств.
Згідно ст..77-1 КУпАП за самовільне випалювання рослинності або її залишків тягне за собою накладення штрафу на громадян від десяти до двадцяти неоподаткованих мінімумів доходів громадян на посадових осіб – від п’ятдесяти до сімдесяти неоподаткованих мінімумів доходів громадян.

Золочівський РВ ГУ ДСНС України у Львівській області
Сектор надзвичайних ситуації Золочівської РДА

Залишити відповідь

Next Post

Допомога по вагітності та пологах обкладається єдиним соціальним внеском

Золочівська ОДПІ повідомляє, що з 01.07.2013 року набрали чинності зміни до Закону України «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» від 08.07.2010р. №2464-VI (Закон України від 14.05.13р. №231 -VII ). Згідно внесених змін допомога по вагітності та пологах включається до бази нарахування та утримання єдиного соціального […]